Zdravé účinky solné jeskyně

By: Nate Steiner

Solná jeskyně je dobrým zázemím pro alergiky s dechovými obtížemi. Chronický charakter jejich nemoci lze ovlivnit, solná jeskyně zprůchodní dýchací cesty.

Ať už se tedy jedná o záněty nosu, krku nebo průdušek, solná jeskyně má pozitivní efekt na dýchací systém. Zároveň léčí i barvami, které jsou v nich použity.

Široké spektrum účinků

By: Nate Steiner

Solná jeskyně působí zejména na dýchací cesty, ale dokáže pozitivně ovlivnit i dýchání u lidí, kteří trpí srdečně – cévním onemocněním, vysokým krevním tlakem a arytmiemi. Mimo jiné se zaznamenaly i lepší výsledky u kožních onemocnění (lupenky, akné, vředy, spáleniny, ekzémy), také u zánětu žaludku a střev, je doplňkovou technikou. Poradí si i s psychickými neduhy, protože prostředí vám umožní nasávat novou energii a barvy kolem vás příjemně navodí k relaxaci. Jste už přepracovaní a vyčerpaní? Zkuste si zaplatit pobyt v solné jeskyni, zbystří se vám mysl a odejdete z ní s úsměvem, snižuje totiž únavu, čehož využívají i vrcholoví sportovci. Naleznete vnitřní klid.

Barevné pole umocní estetický zážitek

Solná jeskyně je velmi intuitivním prostředím, které vám umožní z barev a solných krystalů načerpat novou sílu a posílí vaši duchovní úroveň. Každá barva je jiná, používají se tu hlavně barvy teplé, ale ani studená není výjimkou. Modrá barva působí na záněty, červená podpoří krevní oběh, oranžová vás uvolní, žlutá je optimistická. Přirovnání k pobytu u moře na 2 – 3 dny je velmi identické. Pokud se letos k moři nedostanete, neváhejte navštívit solnou jeskyni. Soli a minerály jsou cenné složky celé procedury a správného léčení.

Solná jeskyně – zdraví především

Solnou jeskyni doporučují navíc i specialisté z nejrůznějších klinik z různých odvětví. V jeskyni se udržuje zvláštní systém větrání, který pročišťuje vzduch. Mikroklima je tu tedy více, než příznivé. Léčebná kúra má minimální rizika pro organismus, proto se stala jednou z předních vyhledávaných technik, které jsou na velmi dobré rovni a patří mezi gró.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*