Umělé pihy: krása i vymoženost dnešního světa

Doba jde kupředu a módní hity s ní. Dříve byly pihy out a slečny s pihovatým nosíkem se pudrovaly, aby bylo vše co nejméně vidět. V dnešní době jsou ovšem pihy značně in a doba tak pokročila, že je může mít každá žena lusknutím prstu.

Jednoznačně se tak jedná nejenom o krásu, ale i značnou vymoženost dnešního světa. Pokud ovšem patříte k příznivcům nových módních trendů i vymožeností v tomto světě, pojďme se společně podívat, jak umělé pihy snadno získat.

Umělé pihy vydrží týdny, ale mají svá pravidla

Dříve si dámy pihy malovaly kosmetickou tužkou se správným odstínem, ale dnes je tu nová a mnohem rafinovanější metoda, jak pihy získat. Jedná se o poměrně jednoduchý samoopalovací nástřik na obličej přes speciální silikonovou šablonu. Samotný úkon trvá opravdu chviličku a za několik minut tak můžete mít pihy přesně dle svého přání. Existuje totiž několik šablon, ze kterých můžete jednoduše vybírat. I přesto, že vše vypadá opravdu jednoduše, je několik pravidel, která je potřeba dodržovat.

eye-1030214_960_720

Před samotnou aplikací musí kosmetička dokonale odlíčit a odmastit váš obličej a to i v případě, že trpíte sušší pletí. Nejméně dvě hodiny po zákroku bystě si neměla obličej mýt, líčit ani ošetřovat pečujícími krémy.

477196Doba je samozřejmě individuální a ve vybraném salonu vám bude vše doporučeno. Taktéž platí jasná rovnice: čím déle si obličej nebudete mýt – tím tmavší pihy budete mít.

Jak to všechno vlastně funguje?

Celé kouzlo spočívá v aktivních látkách, které jsou v samoopalovacím spreji obsažené. Jedná se o DHA, které při aplikaci reaguje s aminokyselinami v horní části pokožky a ta následkem toho zhnědne.

 

Ke krásnému výsledku tak není potřeba sluníčko ani UV záření a proto nehrozí, že by se umělé pihy změnily v melanom. Celou proceduru navíc mohou absolvovat beze strachu i těhotné ženy.

A co vy, necháte si také udělat umělé pihy krásy, nebo patříte k jejich odpůrcům?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*