Léčivé milování

By: Juliana Coutinho

Přesto že ženy investují nemalé finanční částky do nejrůznějších kosmetických přípravků, existuje zde i jeden velmi účinný a hlavně zcela bezplatný prostředek pro dosažená krásnějšího a zdravějšího těla i duše. Tímto lékem je milování. O jehož příznivých účincích věděli již naši předkové a jejich domněnky se díky moderní vědě jen potvrdili.

By: DenisDenis

Vědci totiž potvrzují, že ženy, které se oddávají milostným radovánkám minimálně dvakrát do týdne, mají zvýšenou hladinu estrogenu v krvi díky zvýšené aktivitě nadledvinek a vaječníků. A právě estrogen působí velmi blahodárně na kožní buňky a nehty které vyživuje, způsobuje zdravou barvu pleti, rozšíření zornice a způsobuje lesk očí, což podle průzkumů působí na muže jako afrodisiakum.
Při častém sexu si je žena více jistější sama sebou, což blahodárně působí na její psychiku a s tím je spojené i fyzické zdraví. Pravidelný sex působí jako očista organismu a způsobuje tak lesklejší vlasy, prokrvení celého těla, tedy vyhlazování vrásek a zlepšování kvality pleti, cirkulace krve napomáhá i cévám a vnitřním orgánům.
Po samotném milování dochází i k zlepšení spánku, což je dáno únavou a uvolněností organismu. Samotné milování je také skvělým aerobním cvičením, při kterém se zrychluje metabolismus, spalují se tuky a také je vylučován hormon noradrenalin, který zapříčiňuje menší chuť na jídlo, hlavně pak na sladké.

Samotný akt sexu také zlepšuje náladu. Ženy se zdravým sexuálním životem mají častěji úsměv na tváři a řeší vše klidněji. Dokonce se ukázalo, že mužské sperma v sobě obsahuje hormony, které mají schopnost ovlivňovat práci neurotransmiterů, které jsou zodpovědné za pocity štěstí. Tyto transmitery ovlivňují i léky, které jsou určeny na stavy deprese. Dá se tedy říci, že žena která přijde do styku s mužským spermatem zažije malou antidepresivní léčbu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*