Jak vybrat zimní čepici? Přinášíme několik rad i tipů!

V zimním období jsou čepice nepostradatelné, jelikož nejen pokožka hlavy, ale i vlasy a uši mrazem dost trpí. Jak ovšem vybrat správnou zimní čepici, která vám bude slušet a zároveň bude plnit svůj účel? Pojďme se společně podívat!

V dětství jsme čepice nosit museli a nechtěli. Nyní je nosit nemusíme, ale mnoho z nás chce. Není se čemu divit. Bolest uší z příliš velké zimy je velice nepříjemným společníkem. Jak ale vybrat správnou čepici, která bude přesně ladit s naším stylem? Existují čepice pro sportovní vyžití i ladné ke kozačkám a kabátu? Jistě že, stačí dobře vybírat a hlavně sladit barvy!

Baretky ke kabátu? Proč ne!

Pokud patříte mezi milovnice francouzské módy, rozhodně se nebojte pořízení pěkného baretku. Ty se na náš trh dostaly na začátku dvacátého století a jasně ho ovládly. Nosí se mírně nahoru a do strany a při nošení je důležité toto dodržovat. Nepodceňte ani jeho výšku, jelikož snadno můžete sáhnout vedle a to opravdu nevypadá dobře. Vybírat můžete z mnoha barevných provedení a určitě se není čeho bát. Koupit je můžete dnes již v každém druhém obchodě a nabídka je opravdu široká.

Kulich zase v módě!

girl-923906_960_720Byla doma, kdy je ženy v oblibě zrovna neměly, ale kulichy jsou zase tady! Hodí se nejenom pro ty, které rády vzpomínají na dětské hry, ale i pro ty, které okouzluje zimní krajina a chtějí působit trochu hravě. Narazit na ně můžete opravdu všude a ve všech provedeních.

imagesVidět můžete nejenom elegantní kousky, ale i typické sportovní kulichy, které vás na sjezdovce stoprocentně zahřejí.

Teplá hučka a chlupaté boty

Pokud chcete mít hlavu opravdu v teple, jsou na módním trhu k dostání chlupaté „hučky“, které skvěle ladí s chlupatými botami a nejlepší jsou na hory. Pokud ovšem zvolíte vhodné oblečení, hodí se i do města a to zejména k džínsům nebo sportovní bundě. Při výběru dbejte na správnou velikost, aby vaše hlava nenabyla obřích rozměrů. A přeci jen pozor, nesluší každému!

A jaký styl zimní čepic preferujete vy?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*