Prodlužování vlasů se bát nemusíte

By: Jessie Pearl

Většina žen má ke svým vlasům velmi osobitý vztah a výrazné změny jsou pro ně zásadním zásahem do jejich vzhledu. O prodlužování vlasů slyšela snad každá žena, ale ne každá našla odvahu prodlužování podstoupit. Co samotné prodlužování obnáší?

By: Sean C

Prodlužování vlasů je již poměrně známá technika, která se těší obliby zejména u žen. Záleží ovšem na kvalitě vašich původních vlasů. Pro dokonalý vzhled je lepší vlasům dopřát výživu před aplikací nových pramenů. Vaše stávající vlasy, kterým se dodá na objemu, budou vypadat daleko bohatší a také zdravější. Jedná se povětšinou o lesklé a vitální vlasy, které působí přirozeným dojmem, žádná umělotina. Každé vlasové studio nabízí jiné možnosti, proto je vhodné jejich nabídky sledovat.

Rovné, vlnité nebo kudrnaté

Přírodní vlasy jsou k hlavě připojovány rafinovanými spoji, které nejsou při běžných typech účesů ani vidět. Záleží tedy na vás, jestli si zvolíte rovné, vlnité nebo kudrnaté vlasy, to na spoje vliv opravdu nemá. Vaše nová hříva tak bude vypadat mnohem více sexy. Husté a zdravé vlasy jsou snem mnoha žen, ale když vám je příroda nenadělila, jste nuceni si pomoci sami.

Vlastní proces prodlužování vlasů

By: Maegan Tintari

Kadeřník má při aplikaci k dispozici speciální kleště, kterými spoje k ostatním vlasům připojí. Nejlepší jsou pramínky z pravých vlasů. Vlasy se uspořádají ve směru růstu, takže nikde nic neodstává a jsou krásně hladké. Výhodou je, že se s tímto druhem vlasů zachází jako s vlasy vlastními.

Dají se dokonce barvit a drží na nich i styling. Každý den tak budete jiná, ale stále obletovaná.
Trvanlivost vlasů je dána i správnou péčí, ale v průměru vlasy vydrží až 4 měsíce. Ideální je zakoupení přípravků na ochranu vlasů.

Vlasy jako z módního časopisu

By: Jessie Pearl

Pokud jste si myslela, že modelka na titulní stránce časopisu má své vlasy, tak jste se možná zmýlila. Mnohým z nich by trvalo několik let, než by jim vlasy vyrostly do délky, kterou se teď pyšní. Jejich bujnou kštici si dopřejte i vy. Kadeřnice vám většinou sama poradí, jaká délka vlasů pro vás bude nevhodnější a také posoudí kvalitu vašich vlasů.

Nejprve se vlasy obvykle vyživí, aby byl výsledný efekt maximální. Vaše vlasy se mohou do požadovaného odstínu nabarvit a technicky upravit, aby k dlouhým loknám působily spontánně. Záleží na vás, technik barvení je nespočetné množství. Někomu se líbí klasický melír, jinému podbarvení nebo ombré. Důležité je, aby vlasy nevypadaly uměle a příliš usedle. Perfektní výsledek si zaslouží nejen vaší pozornost, ale jistě snahu ocení i opačné protějšky. Každý muž si rád pohraje s dlouhými a vzdušnými vlasy.

Častá změna image

Pro ženy, které často mění barvu a vzhled vlasů, je technika prodlužování vlasů jako stvořená. Neničí si své vlasy, přesto jsou pokaždé jiné. Někdy postačí jen změna účesu, jindy trvalá, ale prodlužování vlasů vám dokáže poskytnout mnohem více. Umělé vlasy se cuchají a nevydrží. Přírodní vlasy jsou pro vás tou nejšetrnější technikou, jak si s rozčesáváním i mytím hlavy zbytečně netrhat vlasy své.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*