Hubnutí s výživovým poradcem

Víte, že nadváha patří mezi hlavní příčiny zdravotních problémů lidí ve vyspělých zemích? Nejde jen o problém estetický, ale především o zdravotní rizika s tím spojená. Na vzniku obezity se podílí stres, špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu. Dnes žijeme v relativním „blahobytu“, kdy si můžeme dopřát vše, co nás napadne na rozdíl od našich předků. Není tedy divu, že tělo „chátrá“ a někdy přímo volá o pomoc. S obezitou se však bojuje velmi těžko, je to silný soupeř. Na hubnutí však nemusíte být sami, zkuste se obrátit na výživového poradce.

Jaké výhody přináší výživový poradce?

belly-2473_640Většina lidí se pouští do hubnutí „na vlastní“ pěst, což samozřejmě často nekončí dobře. Nesprávně nastavený jídelníček, ve kterém chybí důležité živiny, často vede k dalším zažívacím potížím. Navíc kila se ráda vrací zpět, a to ještě ve větší míře než doposud. Každý z nás je jiný, a na každého platí trochu jiná pravidla při hubnutí. A právě to je úkolem odborníka, který dokáže zjistit, kde je problém a připraví vám jídelníček na míru. Výživový poradce NATURHOUSE nabízí konzultace téměř v 70 místech v ČR. Snadno si tak můžete zvolit lokalitu, která vám bude vyhovovat. A navíc za konzultaci nic neplatíte. Výživový specialista vám pomůže zbavit se přebytečných kil a získat tak zpátky ztracené sebevědomí.

Kam se obrátit?

Najít výživového poradce ve svém okolí není nic složitého. Výživový poradce v Praze je k dispozici každému, kdo bydlí v hlavním městě a rozhodne se zhubnout. Ale ani pokud nejste z Prahy, není to žádný problém – NATURHOUSE má pobočky po celé ČR, stačí si jen vybrat.

Nejdůležitější je udělat první správný krok, kterým je kontaktování odborníka. Za konzultaci neplatíte, hradíte si pouze doporučené produkty, které jsou na zcela přírodní bázi a podporují proces hubnutí. Teprve důkladná analýza složení těla dokáže odhadnout změny v jednotlivých tkáních a odhalit příčinu obezity. Odborník vám vše důkladně vysvětlí, poradí s jídelníčkem a zároveň bude zpětně kontrolovat vaše pokroky.

Chcete vědět, jak to funguje? Přečtěte si víc a získejte konzultaci s výživovým poradcem zdarma na webu http://snadne-hubnuti.eu.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*