Probouzejte se v ekologickém domě

Ekologický způsob myšlení je jedním z hlavních trendů 21. století a týká se nejen běžného života, ale i architektury. Lidé už opouští stromódní řešení, která jsou drahá a energeticky náročná, mnohem lepší variantu nabízí ekologické varianty, které jsou zárukou příjemného a zdravého prostředí pro rodinný život.

Nejdostupnějšími ekologickými domy jsou dřevostavby, jedná se o nejlepší alternativu za klasické zděné rodinné domy. Skvělé jsou v tom, že jsou od zděných domů k nerozeznání a přitom se pyšní širokou škálou žádoucích vlastností. Mnoho lidí považuje zděný dům za základ, za nedobytnou pevnost, který vydrží věky věků. Ve skutečnosti je to velmi drahá sranda, která zdaleka neposkytuje tolik komfortu, jako právě dřevostavby.

Výhody dřevostaveb

main (6)Dřevostavbu vám sice nepostaví každá zednická parta, ale specializovaná firma HP DOMY s.r.o. to zvládne za 3 měsíce, to je zcela rekordní doba. Dřevostavby jsou tvořeny ekologickými materiály šetrnými k životnímu prostředí, nabízí luxusní interiér, ze kterého doslova vyzařuje pozitivní energie. Celá stavba je lehká, ale zároveň velmi pevná, kostru tvoří mimořádné pevné KVH hranoly, které jsou doplněny o spojovací a izolační materiály.

Moderní dřevostavba doslova nepustí teplo tak se můžete těšit na vysokou úsporu za energie. Také vás potěší skvělá zvuková izolace a více místa, dřevostavby mají totiž mnohem slabší stěny a tím pádem zajistí více podlahové plochy, než by vám u stejné rozlohy nabídly zděné domy, v průměru je to až o 15m2.

Nejvýhodnější jsou dřevostavby na klíč, v podstatě si vyberete dřevostavbu jako z katalogu a do 3 měsíců vám vyroste krásný a luxusní dům. Nabízí se vám velké rodinné domy i malé bungalovy, v dřevostavbách není žádné omezení a pokud se pro ně rozhodnete, nepřestanou vás svými výhodami překvapovat.