Jak založit společnost

Založení vlastní společnosti je zlomovým bodem v životě každého začínajícího podnikatele. Současná doba dává každému stejnou příležitost. Nejdůležitější je mít vlastní konkrétní vizi a nenechat se zviklat počátečními potížemi. Ty se mohou objevit již na samotném startu, který je zakládání společnosti.

Pokud se člověk rozhodne zařizovat si všechno sám, zpravidla mu náladu zkazí byrokratické postupy, administrativní náročnost i zdlouhavost celého procesu. Existuje však možnost, přenechat tuto práci profesionálům, kteří za vás udělají všechno potřebné, zatímco vy se můžete v klidu věnovat přemýšlení o názvu své nové firmy, o její struktuře, případně navazování kontaktů, sjednávání obchodů nebo vyhledávání spolupracovníků. Specializovaná firma za vás vyřídí kompletně všechno potřebné, od jednání s živnostenským úřadem, notářem až po zápis společnosti do obchodního rejstříku. Celá procedura s pomocí zkušené firmy netrvá déle než dva týdny.

Jak postupovat

Můžete začít v pohodlí svého domova tím, že na příslušných internetových stránkách vyplníte krátký formulář. Po tomto prvním kontaktu zašlete firmě ověřenou plnou moc a několik listin nezbytných k založení firmy. Tím vaše práce a starosti s formalitami a byrokracií končí a můžete se v klidu soustředit na zahájení nové činnosti.

hand-998958_640

Co vše za vás firma vyřídí?

Především připraví veškeré dokumenty, bez kterých se založení společnosti neobejde. Za příslušný obnos, který za tyto úkony zaplatíte, získáte úplně všechno, co byste jinak museli namáhavě a zdlouhavě zařizovat sami. Firma vám po dohodě může zajistit i sídlo vaší nové společnosti, zkontroluje váš název, zda projde u rejstříkového soudu, dále posoudí vámi navrženou strukturu a případně s vámi projedná další detaily včetně zodpovězení vašich dotazů. Součástí této pomoci je i vyřízení a podepsání notářského zápisu na základě vámi udělené plné moci a zaplacení notářského poplatku. Samozřejmě firma vybaví živnostenské oprávnění, pořídí kolky a nakonec podá návrh na zápis vaší společnosti do obchodního rejstříku. Posledním úkonem je předání výpisu z OR, který bude pro vás dokumentem opravňujícím vás k podnikání.

Kam se obrátit

Vše nezbytné pro založení společnosti za vás vyřídí společnost clever galaxy s.r.o. Tato společnost nabízí založení s.r.o. v balíčcích, z nichž nejprodávanější a nejlevnější je TOP. Zaslání objednávky je pro vás nezávazné a firma se vám nejprve ozve, abyste se mohli nejprve na vše v klidu dotázat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*