Laserová epilace Vectus – efektivní a citlivé řešení pro letní sezónu

Přirozeně hebká pokožka bez nežádoucího ochlupení je snem snad každé ženy. Zvlášť v letních měsících, kdy přicházíme s kůží doslova na trh. Ať už se jedná o sametově hebké nohy, hladce vyholené podpaží, reprezentativní pleť bez nepatřičných fousků v oblasti horního rtu či brady, nebo o komfortní pocit v plavkách. Která z nás by se nechtěla cítit při každé příležitosti jako bohyně?

Epilace-shutterstock_157768766_300x156

Šetrná metoda pro každý typ pokožky

Existuje mnoho způsobů, jak odstranit veškeré nedostatky v oblasti nežádoucího ochlupení a docílit tak dokonale hladké pokožky. Ne všechny metody však zaručují dlouhotrvající a bezbolestný účinek. Moderní a definitivní alternativou, která nahradí nepříjemné voskové procedury a časovou pravidelnost vyžadující holení žiletkou, je laserová epilace Vectus. Efekt této metody je trvalý. Podle slov ředitelky přední estetické kliniky Brandeis Clinic, Anny Brandejs, maximální počet ošetření pomocí tohoto epilačního laseru, který definitivně zničí cibulky chloupků, dosahuje v průměru okolo pěti krátkých sezení s odstupem 6 až 8 týdnů, přičemž vhodný počet ošetření a jejich termíny stanoví lékař individuálně.

Připravena na letní sezónu

Epilační laser Vectus představuje unikátní metodu na trhu laserů. Jeho revoluční systém SkinTell dokáže u každého pacienta přesně určit množství melaninu a ochlupení jeho kůže, a nastavit tak potřebnou sílu paprsku podle typu pokožky. Nehrozí tedy, že by se ošetření minulo účinkem, nebo naopak došlo k popálení jako u starších laserů nastavovaných ručně lékařem. Tato procedura je přes svou účinnost natolik šetrná, že ji lze na rozdíl od konkurenčních metod podstoupit i v létě. Maximálně 24 hodin po zákroku se kůže vrátí do svého původního stavu, jen s tím rozdílem, že je natrvalo zbavena nežádoucího ochlupení.

Laser Vectus nepředstavuje pouze nejvýkonnější a nejbezpečnější epilační laser na světě. Ve srovnání s konkurencí je i nejrychlejší. Například mužská záda dokáže ošetřit za necelých 5 minut. Vectus poskytuje i vysoce efektivní systém chlazení. Oproti zastaralým a často i bolestivým technologiím, ošetřující hlavice laseru Vectus zajišťují daleko větší komfortnost. A to nejlepší na epilaci s Vectusem? U jiných druhů laserového ošetření je nutno docházku opakovat velmi často. Pro dokonalý výsledek je kolikrát potřeba až patnáct sezení. U laseru Vectus postačí pouze pět až šest návštěv a chloupky jsou navždy pryč.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*