Nejprodávanější školní batohy nejenom pro vašeho prvňáčka

Doba nevzhledných aktovek je dnes již dávno pryč. Současné trendy jsou totiž zcela někde jinde, a tak v sortimentu nazývaném jako školní aktovky jasně vedou varianty připomínající batoh, na kterých samozřejmě nechybí ani nezbytný potisk. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejzajímavější a nejprodávanější z nich.

Auta – skvělá volba pro chlapce

Snad každého kluka zajímají auta. Nyní ale nemáme na mysli nutně ta standardní, ale máme na mysli auta z oblíbeného filmu Cars. I ty tak lze mít na svém školním batohu, a s ním samozřejmě udělat maximální dojem. Právě u tohoto modelu je třeba dodat, že patří mezi školní batohy pro prvňáčky, které mají oblibu již několik školních let, a tak jsou pro vašeho prvňáčka také skvělou volbou.

l210131

Koně, psi a jednorožci

A na co si zase potrpí mladé slečny? Rozhodně na nádherná, ale také mystická zvířata. Dokonalé ztvárnění koně nebo jednorožce, nebo batoh s potiskem nádherného skutečného pejska je určitě dobrou cestou, jak potěšit právě vaši malou slečnu, pokud také touží po dokonalém batohu, který jí každodenní školní docházku zpříjemní.

Nezapomínejte ani na superhrdiny

Vrátíme-li se opět ke chlapeckému sortimentu, tak v něm mají zcela logicky místo také superhrdinové. Tím, který v posledních letech určitě láká nejvíce, je pavoučí muž neboli Spiderman. Moderní provedení a dostatek kapes je poté zárukou i samozřejmé praktičnosti.

Vybrat lze i neutrální modely

Ne vždy to ale musí být konkrétní motivy ze světa fantasy, zvířat nebo televize. Stejně tak není problémem, pokud budete vybírat takové školní aktovky pro prvňáčky, které budou spíše neutrální. V tomto směru určitě vyniká po celém světě známá značka Topgal, která cílí hlavně na kvalitu a praktičnost, kombinovanou s moderním, ale nijak výstředním vzhledem. I takovou aktovkou rozhodně nic nezkazíte, a to ani v případě starších dětí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*