Oslavte Mezinárodní den dětí stylově s celou rodinou!

Den dětí se nezadržitelně blíží a vy stále nemáte plány? Pak je tu pro vás tento článek, který vám i na poslední chvíli poradí, jak strávit Mezinárodní den dětí s celou rodinou a hlavně stylově. Pojďme se podívat na několik našich tipů!

Český Krumlov, Plzeň nebo Brno

Pokud jste z okolí Českého Krumlova, doporučujeme Pohádkový park pro děti do deseti let. Je zde připraveno několik stanovišť, kde děti plní zábavné úkoly a těšit se mohou na několik hudebních i tanečních vystoupení. Na své si přijdou ovšem i vaše starší ratolesti, které mohou otestovat své znalosti ve vědomostních hrách, zažít trochu adrenalinu anebo si zasportovat. Věřte, že tohle je bude bavit.

Vydejte se na Den dětí třeba do ZOO!
Vydejte se na Den dětí třeba do ZOO!

V Plzni je připraven pro změnu Den dětí v Olympii, kde děti mohou od dvou hodin soutěžit s princeznou, lovit rybky, pobavit se s klauny, vyzkoušet slalom na koloběžkách nebo jen zkrátka zhlédnout divadelní představení. Aktivit bude připravených dostatek. Brněnští by určitě měli navštívit svou zoologickou zahradu, kde bude program od devíti do sedmnácti hodin. Těšit se vaše děti mohou na zábavnou stezku se spoustou úkolů, za jejichž splnění dostanou malou odměnu.

Kam se jinam vydat a na co nezapomenout?

Pakliže žádné ze zmíněných míst nemáte ve své blízkosti, zapátrejte ještě na poslední chvíli na internetu. Dětské dny pořádá i mnoho hradů, zámků a muzeí. Určitě tak naleznete nějak místo ve vašem okolí. Víte, na co ovšem rozhodně nesmíte zapomenout? Na alespoň malý dárek, který byste svým dětem měli koupit. A věřte, že i těm odrostlým vykouzlíte úsměv na tváři. Vždyť každý jsme ve svém nitru, ve své duši, ještě stále dítětem.

Nejenom menším dětem uděláte radost dortem či výborným zákuskem.
Nejenom menším dětem uděláte radost dortem či výborným zákuskem.

A jak Den dětí oslavíte vy? Mimochodem, věděli jste, že některé státy slaví Den dětí v listopadu podle doporučení OSN a některé slaví v červnu i 20. listopadu, na který připadá Světový den dětí? Za zmínku jistě také stojí, že během celého roku jsou dětem věnované i jiné dny, jako je například Den nenarozeného dítěte připadající na 25. března, Mezinárodní den mládeže či Mezinárodní den ztracených dětí.