Chcete oslnit svým účesem? Prodlužte si své vlasy

Také toužíte zaujmout a výrazným způsobem si změnit účes? Potom využijte možnosti si ho prodloužit. A to jednou z metod, které jsou dnes na trhu nejoblíbenější. Poté už stačí zvolit jednu z nich, a následně si vybrat jak délku, tak i odstín. A to nejlépe v obchodě czVlasy.cz, který realizuje prodej vlasů nejenom online, ale i prostřednictvím svého pražského kamenného obchodu. A právě v něm, si tak můžete osobně vybrat již zmíněný odstín, ale i délku nebo celkové množství. A nebudete-li si jista, zkušený personál vám s výběrem poradí. Navíc si zde můžete nechat vyměnit i nesprávně zakoupený odstín či délku, a to v případě online objednávky.

Jaké varianty patří mezi ty nejoblíbenější?

A co vás v souvislosti s výběrem bude jistě zajímat nejvíce? Konkrétní metoda, pomocí které lze svůj účes dokonale změnit, a následně vybrat ty správné vlasy na prodloužení, které s ní budou souviset.

Clip-in

Tato metoda je v posledních letech jednou z nejvyužívanějších, a to proto, že využívá jednoduchých sponek, kterými jsou ony zakoupené clip in vlasy jednoduše a přitom neviditelně připojeny k vašim stávajícím. A to ať už je chcete prodloužit, nebo třeba jenom zhustit.

Keratin

Další z oblíbených možností, která je založena primárně na tom, že jsou vámi zakoupení vlasy připojeny ke stávajícím, a to pomocí kleštiček. Taktéž lze říci, že se jedná o velmi jednoduchou, a skvěle vypadající metodu.

Micro ring

Už samotný název jasně napovídá, že hlavní roli budou hrát miniaturní kroužky. Právě do těch navléknete pramínek vašich vlastních vlasů, a tím tak dokonale připevníte i onen pramen zakoupených, a to se zárukou přirozeného vzhledu.

Tapex

Tato varianta by se dala pro svou jednoduchost přirovnat k první zmíněné. Místo sponek zde však hrají hlavní roli samolepící pásky, které se jednoduše na vaše stávající vlasy, v oblasti pokožky hlavy nalepí, a vytvoří tak stejně jako předchozí varianta neviditelný efekt vlastních vlasů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*