Jak si navodit erotické sny? Zkuste naše osvědčené tipy!

Asi každý už se někdy probudil vzrušený z erotického snu. Studie ukazují, že lidí, kteří mají často sny s erotickou tématikou, jsou v reálném světě nápadití, úspěšní a kreativní.

Pokud tedy máte dosáhnout úspěchu, chce to ty správné sny. Jak jich ovšem docílit?

O vzrušení z erotického snu vypovídá své nejen vaše prostěradlo Jersey, vědci tvrdí, že celý den pak máte větší šance dosáhnout úspěchu, a to v oblasti práce i soukromém životě.

Kdy mozek pouští žhavé sny?

Spánek má pět fází, které se pravidelně opakují. První fází je lehký spánek, v druhé je spaní hlubší, ve třetí a čtvrté již každý spí jako špalek a v páté nejhlubší se výrazně zpomaluje mozková aktivita a nastává ‘¨přepnutí’’ do REM režimu, ve kterém se zdají erotické sny.

Jak si tedy užít spánku a dosáhnout erotického snění? Máme několik užitečným tipů!

Dopřejte si víno – Jedna sklenka před spánkem podpoří vaší touhu, kterou vaše snové centrum zaregistruje.

Převlékněte – I když se zdá, že levné krepové povlečení je stále hebké jako po vyprání, vůně už tak čerstvá nebude. Vyperte lůžkoviny a vytvořte tak optimální prostředí pro spánek a vzrušující snění.

Tip! Výrazné vůně přitahují svůdné sny – Při údržbě povlečení flanel použijte aviváž s vůní pomeranče, vanilky i květin.

Cvičte – Speciálním cvičením dostanete potřebnou energii do centra touhy. lehněte si na záda, zhluboka dýchejte, nohy zkřižte a držte minimálně 3 minuty.

Myslete – Především na osobu, o které chcete sen mít nebo obecně na sex.

Nejezte – Před ulehnutím do postele se nepřejídejte. Dejte přednost lehkým jídlům, které nezatíží vaše trávení. Ideální je lehký pocit hladu.

Neberte prášky na spaní – Ty zaručeně překazí jakékoliv snění, i když spát budete opravdu tvrdě!

Máte vlastní tip na vzrušující sny? Pochlubte se!

 

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*