Pozor nenosit! Jaké fashion kousky jsou vážně out?

Dnešní móda je opravdu nevyzpytatelná. Nejenže se vrací mnohé z devadesátých i osmdesátých let, ale ostudu si neuděláte ani roztrhanými džínami a volnou mikinou. Co je však nyní opravdu out? Čemu se vyhnout?

Hlavně ne nudně!

Pravdou je, že móda v dnešní době může být kreativní, jedinečná, výstřední, jednoduchá, ležérní, ale nikdy ne nudná! I když si obléknete outfit, který je složen pouze z černé barvy, ale zajímavých střihů a vzorů, nudní jednoduše nebudete. Ale podívejte se na obrázek níže, no není to nuda? Pokud máte jednoduchý outfit, nezapomeňte ho doplnit vždy o zajímavé doplňky, šperky, účes či make-up. Nemyslíme samozřejmě vše naráz, ale sami jistě víte, jak skvěle dokáží váš look obohatit dobře zvolené hodinky a náušnice doladěné vhodným líčením. Heslo dnešní doby zní: „Nebuďte nudní!“ Užívejte si své vlastní kreativity a oblékejte se zajímavě.

Pozor na nápisy!

Snad každý z nás má doma tričko s nápisem. Tento trend ovládl svět již před rokem a obchody se prohýbaly v návalech triček, mikin, kalhot s nápisem. „Never sad.“, „I love beach“, „Nekoukej na mě“, a další nápisy na sobě nosí mnoho osob, bohužel u anglických názvů si mnoho z nich není jisté, co znamenají. Pozor tedy na nápisy. Volte vhodné decentní nápisy, které ladí nejen k vašemu outfitu, ale také věku, pohlaví a názorům, abyste svým tričkem neříkali něco, s čím sami nesouhlasíte. Vždyť i to, co nosíme na sobě, zvlášť nápisy, o nás dost vypovídá. „Peace and love!“

Módní trapasy

Co už opravdu není in? Maskáčové kalhoty, nesedící džíny, různobarevná sáčka, válenky, retro mokasíny, sportovně ležérní styl…Mohli bychom dlouho pokračovat, ale u všech kousků záleží na tom, jak je umíte zkombinovat, jakou máte postavu a jaký střih věcí si dopřejete. Nezapomeňte, že vám vždy bude slušet nejlépe to, v čem se cítíte dobře, ale vypadáte též šik. To je kombinace k nezaplacení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*