7 tipů na vánoční dárky pro muže

S výběrem dárků pro muže to nemusí být zrovna snadné. Váš partner si jen málokdy něco přeje a co potřebuje, to si koupí? Překvapte ho letošní Vánoce originálními vánočními dárky.

Sportovní výbava

Sportovní nadšence jistě potěší kvalitní sportovní výbava, i když si o ni přímo neřekne. Darujte vašemu partnerovi kvalitní funkční prádlo, boty na běhání, turistické hůlky či výbavu pro domácí posilovnu. Uvidíte, že bude nadšený.

Adrenalin

Pokud hledáte opravdu jedinečný dárek, který bude spojen i s trochou adrenalinu, darujte adrenalinové zážitky. Jednat se může například o řízení superluxusního automobilu, o bungee jumping, paragliding, skydiving apod. Takový adrenalinový zážitek bude jistě jedinečným.

Zážitek

Vykašlete se na hmotné dárky a darujte vašim blízkým zážitky. Právě ty obohatí život a přinesou nové vzpomínky. Svému partnerovi tak můžete darovat lístky na koncert, divadelní představení, vernisáž apod. Záleží především na tom, co má rád.

Elektronika

Většina mužů patří mezi milovníky elektronických novinek na trhu. Elektronikou muže nikdy nezklamete. Zakoupit mu můžete kvalitní sluchátka, mobilní telefon, sportovní hodinky, tablet apod.

Večeře pro dva

Překvapte vašeho partnera večeří a darujte mu poukázku na večeři v luxusní restauraci. Kvalitní jídlo muže vždy potěší, navíc strávíte romantický čas společně.

Letenky

Sháníte dárek na poslední chvíli? Dobrou volbou pro vás může být nákup letenek a zařízení ubytování. Překvapte vašeho partnera prodlouženým víkendem v Paříži, Miláně či Římě. Dnes se dají akční letenky opravdu koupit za skvělé ceny.

Hry

Milovníkům společenským her nezapomeňte darovat novinky z této oblasti. Společenské hry navíc spojují celou rodinu a můžete si je zahrát hned po rozbalení či během následujících dnů volna.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*