Zubní ordinace Praha pečuje o váš chrup

Najít kvalitního stomatologa v centru hlavní metropole se může zdát jako nadlidský výkon. V současné době zubaři nepřijímají nové pacienty, neboť mají plnou kapacitu. Spousta lidí má panický strach z vrtání a trhání zubů, a proto preventivní prohlídky u zubního lékaře zanedbává. V takovém případě je žádoucí příjemná a přátelská atmosféra včetně profesionálního a ochotného personálu.

Preventivní prohlídky jsou důležité

Zákon stanovuje povinnost navštěvovat zubní ordinaci dvakrát do roka. Posláním preventivní prohlídky je zavčas odhalit začínající onemocnění zubů, ať už se jedná o zánět dásní či běžné mezizubní kazy. Neléčení těchto problémů může vést k vážným zdravotním potížím. Důležitá je také kvalitní každodenní péče v domácím prostředí. Pakliže váš stávající stomatolog má dlouhé objednávací lhůty, nebo žádného ještě nemáte, nabízí se vám zubní ordinace Praha MUDr. Jakuba Smrčka.

l2

Klinika MUDr. Jakuba Smrčka v Praze

Hledáte-li profesionálního stomatologa, velké oblíbenosti se těší zubní ordinace a dentální hygiena Praha. Klinika se nachází v městské části Praha 1 – Nové Město. Ke svým pacientům přistupuje individuálně a poskytuje jim profesionální služby. Disponuje nejmodernějšími přístroji, které zajišťují bezbolestné ošetření. Pokud chcete odbornou péči, můžete se obrátit na MUDr. Jakuba Smrčka, protože aktuálně přijímá nové pacienty.

Nabízené služby

Klinika je ideálním cílem v případě, že vyhledáváte službu zubní implantáty Praha. Zubní implantáty jsou přirozenou a bezpečnou náhražkou původních zubů. Titanový šroub je aplikován do čelistní kosti, přičemž celý proces je bezbolestný. Chirurgický zákrok se provádí v běžné lokální anestezii a trvá maximálně 90 minut. Nespornou výhodou zubních implantátů je, že není zasahováno do sousedních zubů, jako je tomu u klasického můstku.

V neposlední řadě pacienti vyhledávají bělení zubů Praha, protože zářivý úsměv a zdravý chrup působí reprezentativně. Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka nabízí dvě varianty bělení zubů – domácí home bleaching Opalescence a ordinační bělení. Používá špičkové přípravky americké společnosti Ultradent – Opalescence.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*