Stínící sítě: Soukromí bez čekání, než vyroste živý plot

Nikdy předtím nebylo tak těžké mít na svém pozemku soukromí od zvídavých nebo i bezděčných pohledů sousedů. Zatímco dříve byly rozlehlé pozemky samozřejmostí a udržet si soukromí nebylo nijak složité. Nebo na soukromí lidé jednoduše rezignovali a žádné ploty kolem svých pozemků nestavěli. Dnes dost těžko představitelné – zvlášť v satelitních městečkách, kde stojí dům na domu.

Lepší než dlouhé čekání na to, než vyroste živý plot, který je nutné udržovat, jsou stínící sítě. Snadno se instalují na oplocení a jejich montáž je otázkou chvíle. Jejich výhodou je, že dokáží krom pohledů sousedů zabránit pronikání slunečních paprsků. Odstíní až 90 procent zhoubného UV záření. Takže se jich krom běžného oplocení využívá také na ploty sportovišť (tenisové kurty, hřiště pro míčové hry atp.).

S jejich výrobou má letité zkušenosti česká společnost PLACHTY ŠTĚPÁNÍK s.r.o. z Chvalčova. Vyrábí je z nejkvalitnějších PE vláken, takže jejich sítě mají dlouhou životnost a nerozpadají se po první sezóně jako nekvalitní konkurenční výrobky. Stejnou pečlivost věnuje i způsobu jejich ukotvení tak, aby síť nezničil první větší vítr. Odpovědný přístup spojený s odbornou zdatností zaručují jejím zákazníkům naprostou spokojenost. Ti si mohou nechat přizpůsobit stínící sítě svým vlastním potřebám. Posloužit mohou krom plotů pozemků a sportovišť stejně dobře při stínění skleníků, pískovišť nebo zahradních přístřešků. Díky kvalitě použitého materiálu si může být zákazník jist barevnou stálostí plachet, takže se mu po několika slunečných létech nestane, že bude hledět na plachtu úplně jiné barvy, než kupoval.

Kromě stínících sítí se společnost PLACHTY ŠTEPÁNÍK s.r.o. zabývá výrobou zakrývacích plachet vhodných pro široké využití, autoplachet, vagónových plachet a reflexních vest Její produkty vyřeší pestrou škálu problémů během několika málo chvil.

33

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*