Zbavte se přebytečného tuku – rychle, snadno a bez práce

Také si myslíte, že cesta k dokonalé postavě vede nutně pouze skrz dietu, nebo namáhavé cvičení? Omyl. Řešením je totiž liposukce, ale rozhodně ne taková, kdy do svého těla necháte bodat dlouhé jehly a jimi lékař odsává tuk. Mnohem pohodlnější cestou je takzvaná bezbolestná liposukce, kterou vám nabídne Hedera Spa Clinic. Právě na tuto metodu se zmíněná klinika specializuje, a to pomocí unikátního přístroje Elixis. Ten byl před uvedením na trh důkladně testován, a tak rozhodně není třeba mít z jeho použití jakékoliv obavy.

Zhubněte i v oblasti problémových partií

Každá žena, která se někdy snažila zhubnout, jistě ví, že jsou partie, kde je hubnutí problém. Nyní už ne, jelikož díky tomuto přístroji můžete odbourat tuk z oblastí, jako je oblast bříška, oblast stehen a boků, ale třeba také z oblasti zadečku nebo podbradku. To vše metoda neinvazivní liposukce dokáže, a to samozřejmě prostřednictvím naprosto bezbolestné terapie, která trvá zhruba 30 – 50 minut. A výsledky jsou vskutku dokonalé, jelikož slibují úbytek tukové tkáně 2 – 4 centimetry, a to po jednom jediném ošetření.

Jak vše funguje?

Princip fungování daného přístroje je jednodušší, než si myslíte. Základem jsou totiž řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie, která je vysílána do oblasti lidských tkání. Logicky tedy do oblastí tukových polštářů, které jsou vlivem tohoto postupu eliminovány, a tedy vy dosáhnete jejich požadovaného odstranění.

V čem ještě bezbolestná liposukce pomůže?

Možnost zbavit se tuku ale rozhodně není jediné pozitivum, které tato metoda nabídne. Přidruženým efektem, který Bezbolestná liposukce Praha na klinice Hedera Spa Clinic má, je i zmírnění projevů případné celulitidy, zlepšení celkové elasticity pokožky a její celkové struktury, nebo pomoci při správném formování vašeho těla. To vše pouze díky pravidelným ošetřením tímto přístrojem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*