Mlsný psí jazýček

Jmenuji se Elza a moje panička říká, že mám bezedný žaludek. Na to, že jsem docela malá, toho možná asi dost sním. Počítat ale musí s tím, že mám velký výdej energie, hrozně ráda totiž běhám. I když jsem jen obyčejný voříšek, moc ráda se učím. Možná i proto, že za dobrý výkon dostanu nějaké ty psí pamlsky, které mám moc v oblibě. Dovolte mi tedy se pro dnešek pasovat na vašeho průvodce a ukázat vám skvělé psí pochoutky.

V tom aby se pes vyznal

Existuje nepřeberné množství psích pamlsků. Od masových, po dentální, křupavé, žvýkací, nebo pamlsky, co se dají dát do inteligentních hraček a my psi je pak lovíme tlapkou i jazykem a je to velká zábava. Jelikož jsme šelmy, milujeme maso. I když jsme schopni sníst šlupku od melounu nebo jablko, přednost určitě dáme výborné chutí masových pochoutek. Chuť kuřete pobíhajícího po dvoře, vepříka, mladého býčka, jehněčího nebo dalších druhů mas, z nás udělá poslušné dravce. Navíc potěšíme i páníčkovu peněženku, protože jsou tyto pamlsky za velmi rozumnou cenu. Pro psy, co si zakládají na svém zdraví doporučuji i vitamínové pamlsky, které jsou bombou pro náš organismus a zaručí jeho správné fungování. Chcete-li mít od nás chvilku pokoj, hoďte nám kosti z buvolí kůže. Jsou moc chutné a moc rádi je dlouho vychutnáváme a ožužláváme.

Podle hračky poznáš značky

Je skvělé, že si můžeme vybrat z mnoha značek pamlsků pro psy. Můžeme si totiž vymýšlet, které nám chutnají ten který měsíc více. Některé jsou bez obilovin, některé jsou vhodné pro štěňata i dospělé pejsky, pro obě dvě skupiny jsou hlavně lehce stravitelné. Aby toho nebylo málo, podle našich fyziologických nároků pro konkrétní výživovou kategorii si můžeme namíchat koktejl pochoutek podle nejmodernějších poznatků. Nejen lidé, ale i psy začínají být citlivější na životní prostředí a objevují se u nich alergie. Proto je dobré používat i hypoalergenní psí pamlsky bez umělých barviv, konzervantů a aromat. Asi nemusím zdůrazňovat, že je fajn používat dentální pamlsky pro psa. Kartáček na zuby se neosvědčil, protože jsme ho hned rozkousali. Ochraňovat naše zoubky proti plaku, zubnímu kamení a bakteriím je fajn věc, jelikož nám pak ani netáhne z tlamy.

Pamlsky pro psy jsou prostě skvělá věc za rozumnou cenu, je s nimi velká zábava a díky nim se i rádi učíme.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*