Tantrická masáž – jedinečný zážitek pro jednotlivce, ale i pár

O tantrické masáži pravděpodobně každý z nás již slyšel. Oproti klasické se liší hlavně celkovým provedením. Zatímco běžná masáž má hlavně uvolňující účinky, má za cíl odstranit bolesti a bloky, tantrická masáž je v něčem jiná. Tantrická masáž je totiž sama o sobě léčivou terapií, a to jak pro tělo, tak i duši. A ačkoliv jsme se svou přítelkyní tantrické masáže Praha nikdy nevyhledávali, přece jenom jsme na ni šli, jelikož jsme ji dostali jako dárek od našich přátel. Logicky jsme byli z počátku nedůvěřiví a nevěděli jsme přesně, co od dané masáže čekat. Výsledek nás však dokonale překvapil.

Příjemné prostředí, ale hlavně špičkové zkušenosti

Abychom byly konkrétní, samotná masáž se konala ve studiu Tantra Patricia, nacházející se právě v Praze. Reference na dané studio byly pozitivní, což naše případné obavy téměř eliminovalo. Svůj podíl na to mělo i samotné prostředí a profesionalita personálu, díky kterému z nás veškeré obavy kompletně spadli a my se tak vydali vstříc novému zážitku, který nám tantra masáže Praha měly přinést. A už nyní můžu říci, že to bylo něco obdivuhodného. Já se plně svěřil do ruky masérky, přítelkyně zase maséra. To vše s cílem dokonale přiblížit po psychické, energetické a intimní stránce náš vztah.

V jedné místnosti, nebo odděleně

Hned při vstupu jsme měli možnost vybrat, zda budeme oba v jedné místnosti, nebo odděleně. Logicky jsme vybrali onu první variantu, jelikož jsme chtěli, aby náš zážitek byl skutečně intenzivní. A to se díky zkušenostem masérů a našemu dokonalému uvolnění rozhodně stalo. Kromě masáže jako takové však tantra Praha nabízí i variantu, kdy druhý z partnerů pozoruje probíhající masáž, učí se zcela nové doteky a může tak zkoumat, na co partner nejvíce reaguje. I to může být výzva a zajímavá možnost, jak se lépe poznat. A tu rozhodně vyzkoušíme příště.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*