Zásnuby a sňatek ve vytříbené kvalitě prstenů

Každá nevěsta touží po pohádkovém prstenu, který jí padne jako Popelce střevíček. Jenže, kde takový prsten sehnat, to už je věc druhá. Náš zlatnický ateliér v Praze nabízí spoustu prstenů a nejen pro samotný sňatek, ale i zásnuby zásnubní prsteny. Z pestré škály si tak můžete vybrat prsteny pro vaši speciální událost.

v

Je jí svatba? Věřte tomu nebo ne, ale pokud v dáli už bijí zvony jako o život, je na čas vybrat i snubní prstýnky. Bude to zlaté, červené nebo bílé zlato? Záleží na vás, ale jsme ochotni přijmout vaší nabídku i na jiný druh kovu, např. stříbro a platina. Snubní prsteny vyrobíme přesně podle vašich požadavků, i co se týče replik. Je to výhoda, protože jen tak někde se vám tato možnost jistě nenaskytne. Svatba tak bude jedinečného charakteru a vy budete před oltářem stát s velkým očekáváním. Výběr prstenů je tak ve vaší vlastní režii.

v2

Je to nelehký úkol, ale ne nemožný. Stačí si jen ujasnit kritéria, abyste se shodli. Nicméně není problém vyhotovit prsten pro nevěstu se zirkonem či diamantem a pro muže jen hladký kroužek. Naše precizní práce se vám odvděčí dlouhou životností, zajímavým designem a také plnou účelností. Vyberte si prsten, který vás nebude nikde tlačit, ale ani vám nebude volný. Také design by měl pasovat k vaší osobnosti. Pokud se ráda obklopujete luxusem, prsteny se zdobenými kamínky si zřejmě zamilujete.

Sportovní dívka zase ocení prsten bez rytiny pouze s jemným reliéfem. Volba prstenů je tak velmi individuální i vzhledem k věku obou partnerů, povaze a také praktičnosti. Možností je více, než dost a kombinacemi zlata a jiných kovů vznikají opravdu unikáty zásnubní prstýnky. Vrstva rhodia zabraňuje oděru a briliantový brus se stává trendem na velmi vysoké úrovni. Naše specializace na ruční výrobu a propracování v každém detailu tak úzce koresponduje s atraktivním vzhledem prstenu (jakýkoliv geometrický tvar prstenu je pro nás výzvou).

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*