Košile Giorgio di Mare pro opravdového gentlemana

GI2351519_a-e1439990830928Dáváte přednost pánským košilím, které jsou stylové, ležérní a pohodlné? Košile Giorgio di Mare představují absolutní špičku ledovce. Italská móda patří k těm, které udávají směr. Výrobce čerpá ze své dlouholeté historie, neboť se na trhu drží již od roku 1979. Značka módní průmysl obohatila zejména o dokonalou sportovní eleganci. Původně přinášela oděvy určené pro milovníky póla a dalších sportovních nadšenců. Dnes si pánské košile od této značky můžete obléknout prakticky ke každé příležitosti a budete mít jistotu, že jste zvolili skutečně kvalitní a originální kousek.

Komfort a dokonalý design

Košile jsou u mužů velmi oblíbené a lze říci, že jen málokterý muž nemá ve svém šatníku alespoň jednu. Pánové kladou důraz nejen na design, ale zejména na pohodlí a kvalitní materiál. Velmi oblíbenou barvou je klasická černá, kterou lze snadno kombinovat s ostatním oblečením. Černá pánská košile Giorgio di Mare s krátkým rukávem je vhodná ke každodennímu nošení. Pokud si nepotrpíte na barevné odstíny, pak vás tento model jistě zaujme. Výrobce se soustředí na oblečení s námořnickou tematikou, nechybějí oblíbené proužky i námořnická modř. Zajímavá je zejména hra s detaily. Velmi vkusně působí košile, které jsou zdobeny názvem značky a datem jejího vzniku. Oblíbené jsou také barvy, jako je červená, modrá, zelená nebo jednoduše bílá.

Vsaďte na kvalitu, která se vyplatí

Černá pánská košile Giorgio di Mare představuje klasiku, která neurazí ani nepřekvapí. Pokud máte raději originálnější kousky, vyzkoušejte například tmavě modrou košili se světlými knoflíčky, barevným nápisem a dalšími výraznými detaily. Logo společnosti tvoří malá plachetnice, která je vždy důmyslně umístěna na každém výrobku Giorgio di Mare. Všechny košile Giorgio di Mare jsou ušity ze 100% bavlny, která je prodyšná a velmi příjemně se nosí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*