Wurm-ex – odčervení organismu

Pracuji jako učitelka v Mateřské školce a setkala jsem se tu s ledasčím, ale roupy jsme tu měli poprvé. Nicméně pro pochopení a vysvětlení, jak k tomu došlo, je potřeba přečíst tento „zážitek“ celý.

 

To, že jako učitelky přicházíme do kontaktu s dětmi neustále, vám je jistě zřejmé. Svou práci bych neměnila, ale někdy tu máme děti s rýmou, kašlem, ale i třeba teplotou nebo vyrážkou. Je to různé, potom nám nezbývá, než vytočit telefonní číslo rodičů a domluvit se na odchodu dítěte k lékaři. Tak třeba onen osudný příklad s malým Honzou. Doma nic neřekl, ale potíže ve školce už neutajil. Tím, že je na svůj věk šikovný, zvládne sám i utírání zadečku. Jenže mi prostě ten den bylo něco podezřelého.

clinex-wurm-ex-krabicka-dve

 

Předtím, než šel na toaletu, vrtěl se pořád na židličce a říkal, že ho něco svědí. Já jsem si vzpomněla i na jeho maminku, která ráno poslušně oznamovala, že ho možná něco v noci štíplo, ale dál žádné jiné zdravotní problémy. Honzík nám potom během dne ve školce říkal, že ho v zadečku něco lechtá. Nelenila jsem, když šel na toaletu vykonat velkou potřebu a podívala se na jeho stolici. Byly v ní malinkatí červíci, takže opravdu hrůza, hned jsem pomyslela na odčervení.

Děti se nám podařilo nahnat k lékaři na vyšetření, kdy se jim na okolí řitního otvoru lepí páska na průkaz tohoto onemocnění. Naštěstí jsme roupy objevili včas, Honzík je měl teprve den. Je jasné, že si toho ani maminka nemusela všimnout, ačkoliv dbá na jeho zdraví. Na povlečení nakladená vajíčka zatím nebyla. Pro personál jsme na přeléčení roupů objednali Wurm-ex. Je to dostupný přípravek bez lékařského předpisu. Jelikož se dotýkáme ložního prádla nebo občas utíráme jiným dětem zadeček, zvolili jsme tuhle nenásilnou variantu.

Kdyby náhodou v nás také něco takového přežívalo, třeba paraziti, půjde to ven, říkali jsme si. Preventivně jsme si tak naordinovali léčbu – Wurm-ex, abychom předešli další možné nákaze na děti. Nikde totiž není psáno, že roupy dospělý člověk chytit nemůže. Naopak, já už jsem o takových případech slyšela. Wurm-ex mohu všem doporučit, cítím se po něm lépe vyprázdněná a zaznamenala jsem i úbytek na váze. Je to pro tělo zdravý druh detoxikace a nikdy nevíte, jestli právě vy, nejste těmi, kterým tito parazité také znepříjemňují život.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*