Vyzkoušejte 5 nejzajímavějších způsobů cvičení pro ženy

Pokud milujete výzvy a nové sportovní aktivity, je pro vás dnešní článek ideální. Představíme si v něm 5 způsobů cvičení, které jsou ideální především pro ženy, jelikož obsahují prvky tance či baletu. Odvažte se a vyzkoušejte některou z těchto sportovních novinek pro ženy. 

Port de Bras

Způsob cvičení, který propojuje prvky baletu a nezapomíná na intenzivní strečink. Celý trénink je přitom doprovázen poslechem klidné hudby. Tento způsob cvičení dbá především o hledání rovnováhy mezi tělem a myslí. Jeho cíle je především posílení zádových a břišních svalů, tedy středu těla a osvojení si správného držení těla. Port de Bras je ideální pro všechny skryté baletky, které v mládí nedostaly šanci.

Pole dance

Oblíbeným ženským sportem je také pole dance. Jedná se o tanec, který je provozován na vertikální tyči. Pole dance je ideální pro milovnice baletu, gymnastiky, akrobacie, ale také latiny. Při pole dance se pořádně vyřádíte, posílíte celé své tělo a můžete popustit uzdu vaší taneční fantazii.

Piloxing

Piloxing se stal velmi oblíbeným po celém světě a jedinečným v tom, že spojuje zdánlivě nespojitelné způsoby cvičení, tedy pilates, box a tanec. Díky piloxingu si vyčistíte hlavu, vyřádíte se a zatančíte si. Piloxing se stará o pevné tělo, které vyniká pružností. Po piloxingu se budete jednoduše cítit skvěle.

Drumfit

Cvičení se speciálními paličkami? Ano, to je drumfit. Tento způsob cvičení vás zbaví špatné nálady a pomůže vám vytvarovat dokonalé bříško, zadeček i stehna. Drumfit posílí dobrou náladu a pomůže vám se řádně vybít.

Flowin

Tento způsob cvičení pracuje na posílení celého těla, formování postavy a redukci váhy. Při flowinu se využívá speciální fitness deska, podložky pod kolena, chodidla a ruce a celé vaše tělo. Jeho výhodou je, že nezatěžuje klouby, ale díky němu procvičíte každý sval a pracujete na své kondici.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*