Vytvořte si vlastní fotoknihu – díky novince to jde snadno!

Krásné vzpomínky si zaslouží být uchovávány se stylem a právě to mohou moderní fotoknihy dokonale splnit. Zatímco fotky ze starých fotoalb vypadávaly a ničily se, s fotoknihou toto nehrozí. Máte i vy v počítači plno složek z fotografiemi, které zachycují krásné okamžiky vašeho života, ale stále jste se ještě neodhodlali dát jim reálnou podobu? Měli jste strach ze složitosti tvorby fotoknihy? Pokud ano, dnes je pro vás šťastný den. Představuje vám nový – mnohem jednodušší způsob tvorby fotoknih.

b1s3

Fotoknihu vytvoříte rychle a velmi jednoduše

Pokud si myslíte, že za výrobou fotoknihy stojí nějaký složitý proces, věřte, že je tomu právě naopak. Platí to ale jen v případě, pokud k výrobě využijete nový editor, který byl nedávno spuštěn na webu fotoknizky.cz. Díky němu zvládne fotoknihu vytvořit i ten, kdo s počítačovou technikou není velký kamarád.

Postupuje se následovně:

  1. Vyberete si ze 2 nabízených velikostí (malý formát A5 nebo velký formát A4). Určíte si také počet stran. V průběhu tvorby ho můžete upravit.
  2. Zvolíte si design desek a stránek. Připraveny jsou přírodní motivy, motivy oslav, narození miminka a jiné dětské motivy, svatební i klasické designy.
  3. Začnete nahrávat fotografie a umisťovat je do připravených polí.
  4. Pokud máte všechny fotografie umístěny, máte hotovo a vaši fotoknihu si lehce objednáte. Domů vám přijde do několika dní.

Velkou výhodou nového editoru je, že umožňuje ukládání projektu. Práci si uložíte jediným kliknutím a poté se k ní kdykoliv vrátíte.

Proč právě zde?

E-shop fotoknizky.cz nabízí kvalitu a výhodné ceny. Fotoknížky mají kvalitní lepenou vazbu a pevné kartonové desky s potiskem a povrchovou laminací. Díky tomu jsou vysoce odolné a vydrží krásné opravdu dlouho. Super je, že cena začíná na pouhých 399 Kč, což jinde nenajdete!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*