Vozítka pro děti

Umíte si představit, jaké nadšení ve svém malém synovi vzbudíte, když najde pod vánočním stromkem šlapací traktor s vlekem? Okamžitě do vlečňáku naloží všechny hračky a bude je rozvážet po celém bytě. Jeho štěstí vám bude tou nejkrásnější odměnou.

Traktůrek je stejně jako další vozítka pro děti, šlapadla, dětské výtvarné stolečky a tabule, dětský zahradní nábytek a další nejrůznější hračky výrobkem americké společnosti Step2, která vyrábí a exportuje dětské hračky a dětský zahradní nábytek špičkové kvality do všech světadílů. Vozítka pro děti a další produkty určené pro dětské hry si můžete objednat v e-shopu společnosti StepTwo nebo si je zakoupit přímo ve skladu v Trutnově. Firma StepTwo je výhradním dovozcem těchto hraček. Na internetu si můžete prohlížet a vybírat pro své děti nejrůznější hračky, eshop vám umožní pohodlný výběr z pohodlí domova.

vozitko-buggy-cervene-717000Kromě šlapacího traktůrku můžete svým malým dětem koupit i jiná vozítka nebo odrážedla. Ta mají v oblibě všechny děti bez ohledu na to, zda jde o kluky či děvčátka. Odrážedlo je předstupněm tříkolky a kola, neboť dítě se na něm naučí držet rovnováhu. Na odrážedle mohou děti jezdit jak v bytě, tak venku, pokud je k tomu alespoň trochu rovná plocha. Jiná vozítka pro děti jsou například v podobě motorky či auta. Můžete je vzít i na delší procházku místo sportovního kočárku a vašeho malého syna to bude rozhodně bavit víc, když bude mít možnost točit volantem a představovat si, že opravdu řídí auto.

Pokud to bude například odrážedlo v podobě luxusního kupé, nebude vaše dítě chtít ze svého autíčka ani vystoupit. Velký úspěch sklidíte u svého dítěte pořízením odrážecí motorky závodního vzhledu na širokých stabilních kolech. Chlapec i děvče se formou dětských her naučí stabilitě a rovnováze, což jim umožní snadnější přechod na dětské kolo. Další variantou je dětské vozítko pro dva nebo plastové autíčko pro úplně nejmenší. Úžasná napodobenina automobilu VW brouk má úložný prostor pod kapotou, bezpečnostní pás, odnímatelnou řídící rukojeť a další prvky, ze kterých bude každé malé dítě nadšené.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*