Tělová másla – novodobý adept v péči o pokožku

By: mixtureusa

Už vás omrzely tělové olejíčky a klasická tělová mléka? Vypadá to, že na trhu je již jasný nový a hlavně oblíbený adept. Jedná se o tělová másla, která jsou mezi ženami velice oblíbená. A není se čemu divit, jsou totiž již cenově dostupná, krásně voní a navíc péči o pokožku těla zvládají opravdu bravurně. Pojďme si je představit o něco podrobněji!

Donedávna drahé, dnes cenově dostupné

Tělová másla byla donedávna dosti drahou záležitostí a to zejména kvůli surovinám, které se do nich přidávaly. V současnosti je ovšem možné narazit na cenově dostupné značky, které svou kvalitou rozhodně nezaostávají. Za zmínku jistě stojí produkty Balea, Cien či Avon apod. Nabídka na dnešním trhu je opravdu široká, a tak je z čeho vybírat.

Proč jsou tělová másla tak oblíbená?

By: caroline millard

Kromě nádherných vůní, ve kterých se tělová másla vyrábějí, mají mnoho výhod oproti běžně dostupným tělovým produktům. V první řadě jsou na rozdíl od tělových mlék podstatně hustší a mají snížený obsah vody. Díky tomu je vyšší jejich účinnost i výživnost. Tělová másla jsou díky svým blahodárným účinkům také oblíbená napříč všemi věkovými kategoriemi. Jak to? Mladé ženy je zbožňují díky vysoké ochranné a hojivé funkci. Starší ženy zase oceňují redukci vrásek a navrácení hladkosti pokožky těla. Tělovým máslem zkrátka nepohrdne žádná dáma! Navíc se rychle vstřebávají a nechávají pokožku vláčnou a hebkou. Vzhledem k tomu, že jsou másla organického původu a bez zbytečných chemikálií, jsou vhodná i pro citlivou pokožku a lidi trpící na alergie.

Jaká másla lze například zakoupit?

Mezi oblíbená másla, která se dají zakoupit, patří například bambucké máslo, které je považováno za první pomoc pro suchou pokožku a pro pleť s příznaky stárnutí. V zimě dokonale chrání před chladem a v létě před UV zářením.

By: Steven Depolo

Dalším oblíbeným máslem je kakaové máslo, které obsahuje vysoký podíl přírodních látek a antioxidantů. Pomáhá proti vzniku vrásek, vrací elasticitu pokožce a přidává se i do výrobků k ošetření pokožky a vlasů. Nakonec bychom neměli zapomenout ani na kokosové máslo, které krásně voní a je vhodné téměř pro každou ženu. Které si vyberete vy?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*