Tajemství dámských kabelek

Pro muže to bývá velkou záhadou, ale podívat se většinou neodváží. Mnohdy se podivují nad váhou či velikostí a nechápou, CO v nich máme. To je tajemství našich milovaných kabelek. I my sami se často divíme, když si jednou za čas uděláme v té kouzelné taštičce pořádek. A co, že se tam všechno dá najít?

Kosmetika do kabelky

Nezbytné nezbytnosti

Bez některých věcí se v práci, ve škole a na cestách opravdu neobejdeme. Snad všechny ženy mají ve své kabelce mobilní telefon, peněženku, osobní doklady, kartička na MHD a klíče od bytu případně od auta. Kdo potřebuje, přibalí i dioptrické brýle.

Dále se určitě může hodit pero, papírové kapesníky, balzám na rty. Na delší pobyt mimo domov je vhodné přibalit základní kosmetickou výbavu (zrcátko, rtěnka, hřeben, pudr, make-up, parfém, krém na ruce, pilník na nehty) a léky, pokud nějaké užíváte.

Předvídavé ženy si do kabelek balí i prášky proti bolesti, náplasti, kondomy a antikoncepci a některé i náhradní spodní prádlo.

V deštivých dnech přibalte deštník. Občas se hodí i náhradní ponožky, zejména pokud vám teče do bot J. A naopak za slunečných dní se v kabelce určitě najde místo pro sluneční brýle.

Pro pocit bezpečí žvýkačky, deodorant a vložky/tampony, případně pepřový sprej. Všechny tyto věci týkající se bezpečí je určitě vhodné nosit v kabelkách přes rameno, aby jste měla následně rychlé volná ruce k použití.

Speciální kategorie

Kdo si myslíte, že má v kabelce nejvíc věcí? Jsou to samozřejmě matky. Ty musí kromě výše uvedených věcí nosit v kabelkách i hračky na zabavení svých dítek, piškoty nebo ovoce, vlhčené ubrousky, plenky, případně náhradní oblečení.

Kuriozitky

Našlo by se i pár kuriozit, které se schovávají v dámských kabelkách. Například u Barbory Tachecí se v kabelce našla palička na maso a metr. Některé ženy si s sebou nosí šitíčko nebo vystřelovací nůž.

Pro větší přehlednost a pořádek, doporučujeme kupovat kabelky s mnoha vnitřními kapsami, do kterých můžete uložit drobné věci, abyste je posléze nemusela lovit na dně plné kabelky. Velice šikovně propracované jsou například dámské kabelky Tamaris.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*