Váš pes touží po chuti divočiny. Dopřejte mu ji!

Jak vybrat psí krmivo? Jde o téma, na které bylo napsáno množství článků a názory odborníků se mohou různit. Psí jídelníček by měl odpovídat charakteristice plemene, stáří zvířete a jeho zdravotnímu stavu. My se však zaměříme na konkrétní značku, na kterou nedají dopustit špičkoví chovatelé a veterináři. Chcete-li pro svého psa to nejlepší, dopřejte mu nefalšovanou chuť divočiny. Krmiva Taste of the Wild od amerického výrobce Diamond Pet Product berou ohledy na skutečné potřeby psů.

Pes obiloviny nepotřebuje, proto je v Taste of the Wild nenajdete

Granule Taste of the Wild pro psy jsou „grain free“ a neobsahují žádné obiloviny. To je zásadní rozdíl oproti běžným krmivům, ve kterých jsou obiloviny zastoupeny ve velké míře. Psí organismus však nic takového nepotřebuje a není jediný důvod, proč jej zbytečně zatěžovat. Hlavní složkou granulí Taste of the Wild je kvalitní a čerství maso z lokální produkce (krmiva se vyrábí v USA), a to bizoní, srnčí, krůtí, lososí, křepelčí, kachní či kuřecí. Zbytek tvoří sladké brambory, bylinky, maliny a další důležité složky, které čtyřnohým mazlíčkům prospívají.

Váš mazlíček je stále šelma, respektujte to

Ať už jde o granule Taste of the Wild pro dospělé psy či pro štěňata, spolehněte se na vyvážené složení, zastoupení nejlepších surovin a skvělou chuť. Výrobce respektuje uzpůsobení trávícího systémů, který se nezměnil ani v důsledku domestikace psů. Ti jsou v jádru stále šelmami, a proto potřebují odpovídající krmivo.

Značka taste of the Wild sklízí pozitivní recenze na nezávislých serverech. Za zmínku stojí renomovaný web dogfoodanalysis.com, kde kachní a bizoní krmivo získalo nejvyšší možné hodnocení. I to je garance vytříbené kvality, které se vám od běžného krmiva nedostane.

Chcete-li poradit s výběrem konkrétního produktu, obraťte se na odborníky ze specializovaného e-shopu MůjMazlík.cz. V nabídce najdete také granule Taste of the Wild pro kočky. A i jejich složení stoprocentně odpovídá potřebám koček.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*