Květinová aranžmá

Jednou ze služeb, které nabízí společnost Jungle Interiors jsou také květinová aranžmá. Mohou ji využívat jak fyzické osoby, tak firmy či obce a města. Společnost na základě požadavku zákazníka nejprve prohlédne příslušný prostor a navrhne optimální aranžmá, které daný prostor doplní a zkrášlí.

Podle požadavku zákazníka a doporučení firmy to mohou být okrasné rostliny a květiny v netradičních nádobách, nebo stále žádanější zelené vertikální zahrady. Tento způsob výzdoby znamená speciální instalaci živých rostlin plazivých, popínavých či rostoucích do výšky. Součástí služeb společnosti jsou rovněž aranžmá z řezaných květin.

Řezané květiny

Hyma-inspirace-5-Bez živých řezaných květin si málokdo umí představit významnější rodinné či firemní akce. Ať už je to svatební hostina, oslava jubeleí, firemní večírek nebo významné obchodní jednání. To vše jsou akce, při kterých nesmí chybět na stole krásné řezané květiny. Zvyšují důležitost okamžiku, zkrášlují slavnostní tabuli nebo zvyšují úroveň reprezentativních firemních prostor.

U společnosti Jungle Interiors si můžete objednat pravidelnou týdenní dodávku výzdoby z řezaných květin. Květinová aranžmá z čerstvých řezaných květin zdůrazní reprezentativní dojem například zasedací místnosti, recepce, rautu či jiné společenské události.

Součástí služeb společnosti Jungle Interiors jsou květinové výzdoby na svatby, oslavy či recepce včetně zajištění pozvánek, svíček, jmenovek, zdobení aut a dalších věcí. Na přání zákazníka doručuje kytice k narozeninám, pohřební kytice atd.

Prodej rostlin a květináčů

Společnost Jungle Interiors nabízí prodej rostlin a květináčů, dále i netypických nádob na rostliny a květiny jak fyzickým, tak právnickým osobám. Zejména nejrůznější firmy a instituce, které sídlí v kancelářských budovách, mají možnost si vybrat rostliny včetně květináčů vhodných jak do kanceláří, tak zasedacích místností nebo do vstupních prostor. Rovněž hotely, restaurace a další zařízení si mohou zakoupit dekorativní nádoby s rostlinami, kterými mohou vyzdobit své recepce či vstupní haly. Na prodej jsou i rostliny vypěstované pro venkovní prostředí. Velké květináče s okrasnými rostlinami si tak můžete pořídit na zahradu, terasu nebo balkon.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*