5 důvodů, proč by každá žena měla mít ve skříni podvazky

Co si budeme povídat, většina žen nenosí každý den sexy spodní prádlo. Některé ho nenosí víceméně nikdy. Ale proč si občas neudělat hezký den a hlavně večer?

Podvazkový pás sežnete v různých barvách a provedeních (nejčastěji krajkový nebo s volánky). Lze jej zkombinovat s jakýmikoliv kalhotkami a punčochami. Někdy je možné sehnat celý komplet podvazků včetně spodního prádla stejného provedení.

Podvazky by neměly chybět ve skříni žádné příslušnice ženského pohlaví. Proč? Tady je pět důvodů, proč byste si jedny měla pořídit.

1. Budete se cítit sexy

To, jestli vypadáte smutně, naštvaně nebo neodolatelně je všechno jen o stavu vaší mysli. Nemusíte mít dokonalé proporce a oblečení za několik tisíc. Záleží, jak budete prezentovat samy sebe. Když na sobě budete mít sexy podvazky, rozhodně si budete sama připadat lépe a budete tak působit i na venek.

2. Zažehnete staré touhy

Každý vztah jednou spadne do zajetých kolejí. Dospějete do stádia, kdy se se druhou osobou cítíte pohodlně a necítíte potřebu na ni zapůsobit, doma chodíte bez makeupu a ve vytahaných teplákách. O to větší překvapení to pak je, když si žena najednou oblékne něco sexy.

3. Zakryjete nedostatky na postavě

Na rozdíl od korzetů, které nosily naše babičky, jsou dnešní dámské podvazky pohodlné a nemají žádná zdravotní rizika. Hravě zakryjí bříško, navíc si můžete být jistá, že žádné celulitidy si v tu chvíli muž nevšimne.

4. Zpříjemníte si i ten nejobyčejnější den

Nikdo nebude vědět, že se pod vaším kostýmkem skrývá sexy prádýlko, zato váš mozek si to bude uvědomovat velmi dobře. Každý den je něčím zvláštní a měla byste si jej užít. Celý den se můžete těšit na večer.

5. Manžel vás pochválí

Za další pár bot nebo novou kabelku byste možná dostala vynadáno, ale když si koupíte podvazky levně, nebude mít co namítnout. Zatímco ostatní muži budou snít o modelkách, ten váš se bude těšit jen na to, až se mu vrátíte z práce.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*