Užijte si svou zimní dovolenou a navíc za skvělé peníze

Tak už máme zase prosinec a zimní lyžařská sezóna se rozjíždí. Na horách jsou všichni v plném nasazení, aby milovníci hor a sněhových radovánek měli vše připravené a mohli si užívat dosyta. Patříte i vy k těm, kdo by nejraději strávili na zasněžených kopcích celou zimu? Pak pro vás máme tip na skvělou zimní dovolenou se vším luxusem a navíc za báječné ceny.

Slevy pro každého

Ideální zájezd je takový, který nestojí moc, ale přesto poskytne veškerý komfort, který od něj očekáváte. Mnoho různých nabídek na lyžařské zájezdy či pobyty na horách můžete sledovat na portálu Slevotéka.cz. Ta přišla jako první u nás s vymezením nabídky na víkendové pobyty a zážitky. Navíc zde máte garantovanou spokojenost a v případě nespokojenosti můžete dostat zpět své peníze, můžete sbírat kredity a další zájezd mít zdarma nebo je možné zakoupit nějaký pobyt či výlet někomu ze svých blízkých a darovat poukaz s vybraným zájezdem.

Vyrazit nemusíte jen na České hory, i když ty jsou samozřejmě krásné, a takovou Šumavu nebo Krkonoše by měl navštívit určitě každý. Pokud se letos chcete podívat někam do zahraničí, co třeba vyzkoušet Tatry na Slovensku? Na jednu noc si můžete za úžasných 749 Kč koupit pobyt v luxusních apartmánech ve Vysokých Tatrách. Balíček navíc obsahuje i množství slev na koupaliště, masáže a wellness. Pokud se nemůžete odtrhnout na víc dní, bude pro vás ideální jednodenní zájezd. Lákají vás Alpy? Pak není nic jednoduššího než zakoupit poukaz a vyrazit. Například ski resort Stuhleck – Semmering na východě Rakouska, který lyžařům poskytuje přes dvacet kilometrů upravených sjezdovek, pro snowboardisty je připraven funpark a na své si přijdou i děti, které zde mohou sáňkovat nebo se učit lyžovat.

Letošní zimu si díky skvělým cenám můžete skutečně užít nejen vy, ale celá vaše rodina.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*