Oblékněte se s Hoodie a pobavte sebe i své okolí

imnot-crazy-panska2-483x598Máte rádi humor a pokud se alespoň jednou za den neusmějete, ztrácíte energii a váš den stojí za „starou belu“? Patříte k těm, co chtějí dobrou náladu rozdávat a máte rádi, když vykouzlíte úsměv na rtech úplně cizí osobě? Nebo jinak – hledáte oblečení, díky kterému vykročíte z davu? Pokud ano, dnes se na vás usmálo štěstí – představujeme vám nabídku od Hoodie.

Obléknete se do úsměvu i vy?

Hoodie.cz je internetový obchod, který zaručeně musí potěšit všechny milovníky stylové a originální módy. Hoodie nabízí oblečení pro všechny lidi s názorem, kteří nechtějí být jen šedou myškou v davu. Pokud si obléknete vtipné tričko nebo mikinu od Hoodie, budete si muset zvyknout na to, že kdekoliv se budete pohybovat, budete budit pozornost. Lidé se na vás budou koukat a ti, co pochopí, se i usmějí, takže bude den rázem veselejší.

Jak je to možné?

Na Hoodie.cz najdete výhradně trička a mikiny s vtipným potiskem. Velké popularitě se těší potisky, které jsou inspirovány světem kultovních filmů a seriálů. Hitem se stalo Tričko A LONG TIME AGO. Její design na první pohled připomíná tabulku s písmeny, kterou používají lékaři ke kontrole zraku. Na druhý pohled zjistíte, že se nejedná jen o změť písmen, ale o větu, která v překladu znamená: Před dávnými a dávnými časy v galaxii tak vzdálené. Už víte? Ano, grafik si vtipně pohrál s hláškou, kterou začínají kultovní Hvězdné Války. „Nejsem šílený, moje matka mě dala testovala“, je hláška „šíleného“ doktora Sheldona Coopera z Big Bang Theory a zdobí jedno z triček v nabídce – bude tím vaším vyvoleným?

Velmi zajímavé spojení nabízí i Tričko Banana nana. Stačí si jen pohrát s designem Mimoňů a logem banánové firmy Chiqiuta a vznikne cool potisk.

Pozor: Nyní 3+1 zdarma!

Trička a mikiny s potiskem jsou určeny pro ženy i muže. Vybírat je možné z velikostí S až XXL. Ušity jsou z velmi příjemného materiálu (80% česaná bavlna + 20% polyester).

Nyní běž akce 3+1 zdarma, ale pozor, jen do vyprodání zásob! Nenechte si ji uniknout!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*