Trpíte nedostatkem místa? Zkuste posuvné interiérové dveře!

Posuvné dveře ušetří místo, které nemáte, radí portál Odverich.cz

Potýkáte se s dlouhodobým nedostatkem místa ve vašem bytě a snažíte se přijít na to, jak ho ještě více ušetřit pomocí vhodných interiérových dveří? Pak jste na správném místě. Řešením vašeho problému jsou stále populárnější posuvné dveře.

1

Výběr dveří krok za krokem

Přestože víte, že potřebujete posuvné dveře, ještě stále nemáte vyhráno. I u tohoto typu dveří existuje několik možností, které se od sebe liší především v míře šetření prostoru a také ve složitosti nutných stavebních prací.

Posuvné dveře lze umístit buďto na stěnu, nebo do stavebního pouzdra, které je umístěno ve zdi. Dveře, které se otevírají do pouzdra, vás neokradou o žádné místo navíc. Jejich nevýhodou jsou však nutné stavební úpravy, se kterými musíte počítat. Pouzdro je totiž nutné do zdí zabudovat.

Dveře umístěné na stěnu sice také vyžadují určité montážní práce, avšak jejich rozsah je mnohem menší. Oproti dveřím do pouzdra však zabírají trochu více prostoru, především kolem oblasti, ve které kopírují stěnu.

Po výběru umístění je na řadě materiál dveří. Můžou být celodřevěné, prosklené či skleněné. Sklo přitom působí jako zajímavý designový prvek. Dále pak můžete volit z několika barevných variací, které jsou k dispozici.

Chcete-li se o postupu volby vhodných interiérových dveří dozvědět více, klikněte zde.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*