5 tipů jak vyhrát nad stereotypem

By: Emilian Robert Vicol

Stereotyp se začne vkrádat po čase do každého vztahu. Je to zcela běžná věc, která postihuje mnoho párů, ale jak se vymanit z jeho spárů? Razantním řešením by mohl být partner nový, mladší a bez závazků, ale my ho nechceme. Chceme uchovat náš vztah, zejména pokud máme s partnerem i dítě.

Změňte vzhled a v šatníku doplňte nové kousky

Tím, že budete jiná, budete každým dnem pro partnera zase přitažlivější. Ovšem dělejte jen to, co se líbí vám. Nemusíte si kvůli tomu barvit hlavu na rezavou, když víte, že se manželovi líbí zrzky. Postačí vám zajít na kosmetiku, projasnit kontury a koupit si třeba nové spodní prádlo. Dnes je pestrý výběr a můžete si vybrat i pěkné plavky k moři, které poodhalí i svůdné křivky vašich boků.

By: Emilian Robert Vicol

Změňte prostředí

Stejně jako změna vzhledu, provětrání šatníku a dalších drobností, vám k jiskře ve vztahu přispěje změna prostředí. Vezměte svou drahou polovičku na cyklistický výlet, rozložte si deku, sundejte koš z kola a dopřejte si sílu přírody a piknik v trávě. Je to maličkost, ale uvidíte, že se vám splní, co vám na očích uvidí. Pokud máte pocit, že do vztahu vnesete i novou touhu i tím, že si naplánujete nějakou akci s kamarádkou sama třeba na týden k moři, tak to udělejte. Jedině vám to prospěje, protože váš muž si sice uvědomí vaše stereotypní podávání večeře, ale i to mu bude v závěru chybět. A vy přitom z dovolené můžete přijet s novým nápadem, jak udělat stolování neobyčejným. Co třeba tančící brusinky v šampaňském, co jste si dávala na pláži?

Překvapte ho

Pokud jste se doposud nezajímala o jeho koníčky, zkuste to. Dívejte se s ním jednou na fotbal nebo si ho spolu běžte zahrát. Zkuste si stát v bráně a bránit. Společně se zasmějete a o tom to je, smích vám pomůže odbourat strach ze stereotypu. Právě tím, že uděláte něco, co by od vás neočekával, ho dokonale odzbrojíte a on po vás začne zase toužit.

Svádějte ho

Letmé dotyky, stydlivé pohledy, zkuste prostě něco, abyste podnítila jeho sexuální touhu po vás. Kupte si parfém s feromony nebo si oblečte na sebe něco rafinovaného. Stereotyp u vás nebude mít šanci, chce to být trochu kreativní. Klidně ho pozvěte sama na večeři, muži mají rádi sebevědomé ženy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*