Fleecové oblečení pro celoroční nošení

 

Věděli jste, že fleecové oblečení má vynikající vlastnosti? I když se může jednat o méně známý materiál, jeho vlastnosti jsou opravdu výjimečné. Fleecové oblečení se dá nosit téměř po celý rok a hodí se téměř kamkoliv. Jaké vlastnosti má fleecový materiál a proč by fleecová mikina neměla bych ve vašem šatníku? To se dozvíte v tomto článku.

Lehkost a praktická prodyšnost

Mikina fleece se skvěle hodí na sportování. Tento materiál má významné vlastnosti, které ho dělají velmi lehkým a prodyšným. Skvěle se hodí například na lyžování, ale i na běh. Ochrání vás před zimou, ale zároveň odvede přebytečnou vlhkost a pomůže přirozené cirkulaci vzduchu. Díky své lehkosti nemusíte na sobě nosit velkou zátěž, což znamená, že ušetříte určité procento energie během sportovní aktivity a budete mít pocit, že vaše mikina skutečně nic neváží.)

Ochrana před zimou

Mikina vyrobená z fleecového materiálu je skvělou izolační vrstvou. Má výborné termoregulační schopnosti a chrání vaše tělo před zimou. Fleece mikina udrží vaše tělo v teple a proto se často používá jako jedna ze spodních vrstev, která mají za úkol udržet tělo v teple. Hodí se proto například na lyžování, pro nošení pod lyžařskou bundou. Využít ji ale můžete i během letních večerů, kdy se ochladí a najednou vám začne být zima.

Najděte design, který se bude hodit vašim potřebám

Široká nabídka nejrůznějších vzhledů a provedení dámských a pánských fleecových mikin umožňuje vybrat si přesně tu, která se bude skvěle hodit k příležitosti, pro kterou jí chcete nosit. Snadno můžete sladit barvu fleecové mikiny s vaší lyžařskou bundou, barvou bot, běžeckým vybavením nebo si prostě jenom vybrat podle toho, která se vám bude líbit. Fleece mikina se dá bez problémů nosit i do města a je možné zkombinovat jí s i klasickým oblečením, které není přímo určené na sport. Jedná se o naprosto univerzální kousek oblečení, který by neměl chybět ve vašem šatníku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*