Trenýrky Calvin Klein – vkus a exkluzivita

Značka Calvin Klein patří mezi muži a ženami k velmi oblíbeným. E-shop trenyrkarna.cz je si toho dobře vědom, a proto má ve své nabídce bohatou nabídku dámského prádla Calvin Klein. Pamatuje však samozřejmě i na muže! Třeba trenkami Calvin Klein. Právě ty totiž představují dokonalý vkus, ba přímo exkluzivitu. Každý z nás si přeje mít spodní prádlo nejen krásné na pohled, ale také pohodlné. Týká se to dámských kalhotek, pánských slipů i trenek.

Dokonalý střih a příjemný materiál – to je pohodlí

Základem pohodlí spodního prádla je dobrý střih a příjemný materiál. Jedině za těchto okolností můžete mít své choulostivé partie jako v bavlnce. A barva prádla? Na té už tolik nezáleží. Tam už rozhoduje vkus každého jednotlivce. Možná právě vy nedáte dopustit na jednobarevné dámské a pánské spodní prádlo. Možná však milujete, když dámské trenky či pánské trenky hrají všemi barvami. Však víte, co se říká – proti gustu žádný dišputát.

Léto si žádá trenýrky

Co muž, to jiné preference. Zatímco někteří se nejraději oblékají do pánských boxerek, jiní nedají dopustit na pánské trenýrky. Jsou ovšem také tací, kteří rádi nosí jak boxerky, tak trenýrky. Střídají je podle potřeby a nálady. A právě potřeba často hraje významnou roli. Těsné a přiléhavé kalhoty rozhodně budou mnohem lépe vypadat, pokud pod nimi budou oblečené bezešvé boxerky z mikrovlákna. Jakmile však nyní pohlédneme na ručičku teploměru, je jasné, že žádné obtažené prádlo ani oblečení není to pravé ořechové. Letní vedra se nejlépe přežijí ve skvělých trenýrkách Styx. Skvělé je, že si je mohou dopřát jak muži, tak ženy.

A co ponožky, nechybí vám?

Mezi oblíbené pánské boxerky patří i boxerky Puma. Nebo že by vás spíše oslovily trenýrky Represent? Jo, a když už začnete na trenyrkarna.cz nakupovat, pamatujte také na pánské ponožky! Vždyť víte, ponožek není nikdy dost.