Revoluce v pánském spodním prádle je tady

O dámském spodním prádle již byla popsána neskutečná spousta řádků. Není se čemu divit, ženy vypadají ve stylových kalhotkách, podprsenkách či košilkách naprosto úžasně. Pánové jsou v tomto ohledu mnohdy přehlíženi. Mohou si za to do jisté míry sami, jelikož na volbu těchto oděvů nedbají. Situace se ale pomalu obrací a spousta mužů začíná dbát na to, jak vypadají. Kolekce s tímto sortimentem jsou navíc dnes natolik pestré, že rozhodně stojí za to volit modely dle svých představ.

Když je z čeho vybírat…

Pánové si mohou najít přesně to, co se líbí nejen jim, ale také jejich protějškům. Mezi stylové pánské spodní prádlo se řadí především trenky a boxerky. Odlišují se od sebe nejen střihem, ale zpravidla i vzhledem a celkovým pohodlím, které v nich muži mají. Ne zřídka nastávají situace, kdy je vybírají pro své přítele anebo muže samotné ženy. I jim jistě nejsou intimní okamžiky ukradené a hezké stylové boxerky či trenky mohou pomoct tyto chvíle dokonale okořenit.

Jen málo výrobců nabízí neotřelé modely

Většina výrobců a prodejců se soustředí spíše právě na dámské spodní prádlo a sortiment týkající se mužů je značně konzervativní. Pokud se ale zaměříme na některé z nich, zjistíme, že v jejich nabídce najdeme hodně pestré varianty, které vypadají hodně dobře. Naším tipem je značka El.Ka Underwear, která nabízí stylové prádlo s unikátním puncem.

Když vládne design

Důraz na styl a hravost. Přesně takto by se dal charakterizovat sortiment spadající pod značku El.Ka Underwear. Moderní pánské trenýrky a boxerky jsou typické různými barvami a také vzory. Všechny jsou vyrobeny v České republice a vybírat si u této značky lze i z trenek určených pro páry. Na design se ostatně můžete podívat sami třeba přímo na webu zmiňované firmy. Jejich heslo hovořící o tom, že když na to máš, měl bys to ukázat, jasně dokumentuje každý z modelů.