Taková trika ještě nikdo neviděl! Buďte originální.

Říká se, že šaty dělají člověka. Pokud i vy s tímto tvrzením souhlasíte, potom zcela určitě máte svůj šatník plný celé řady zajímavých modelů a outfitů. Jedny se hodí na různé společenské události, další na sport, a jiné možnosti třeba na párty, kde chcete za každou cenu zaujmout. Je jasné, že si tedy zcela logicky nevezmete společenský oblek, ale raději zvolíte vtipná trička s potiskem. A že je v tomto segmentu skutečně z čeho vybírat, o tom vás nyní přesvědčíme. Dáme vám několik tipů na motivy, které zkrátka musíte mít. A jelikož objednání a samotná koupě není nic těžkého, není důvod váhat.

Internetové, fyzikální, ale i politické prostředí

A čím jiným začít, než kategorií, která rozhodně patří mezi nejoblíbenější. Dejte jasně vědět, co si jako milovník Apple myslíte o uživatelích Windows, nebo kolik je v binární soustavě součet 1+1. Stejně tak se ale můžete vytasit s dokonalým tričkem s motivem, na kterém je Schrödingerova kočka, kterou jistě proslavil i seriál Teorie velkého třesku.

_vyr_2801-plus-1-02

Nic nezkazíte ani takovými tričky, které jasně vystihují váš politický postoj. To vše samozřejmě s určitým druhem nadhledu a unikátnosti, čímž zaručeně zaujmete každého. Zkrátka možností je několik desítek, a chcete-li něco úzce profilovaného, rozhodně jsou tyto tři kategorie ty správné.

Zkuste i trička určená pro páry

Jste-li aktuálně zamilovaní, je ideální doba pro trička, která si můžete pořídit se svým partnerem či partnerkou. V tomto směru mohou být trička pro páry zcela jednoduchého motivu se srdíčkem a jménem milované osoby, ale může se jednat i o motivy vytvořené z vašich fotek. A k jaké události je něco takového ideální? Rozhodně v případě, kdy slavíte jakékoliv výročí svého láskyplného vztahu. Ukažte ostatním, že jste to právě vy, kdo je zamilovaný.

_vyr_83i-love-my-boyfriend-01

Klasika, která nikdy nezklame

A že hledáte tričko, které si dělá legraci z vaší práce, vašeho platu, týmu kterému fandíte, nebo z jiné vaší záliby? Zkuste vtipné slovní potisky, které taktéž zaručeně nezklamou. Jsou ideální volbou jako netradiční dárek třeba pro vašeho dobrého kamaráda, který se při jejich rozbalování zaručeně náležitě pobaví. Nic ale nezkazíte ani tím, pokud vsadíte na oblíbené piktogramy. Takováto trika jsou dnes jednou ze špiček prodejnosti, a trička s vtipným potiskem můžete vybírat z kategorií týkající se počítačových systémů, sexu, svatby, ale třeba i filmů nebo zálib. Nechceme být ale příliš konkrétní, jelikož o jejich unikátnosti se můžete přesvědčit vy sami.

_vyr_57i-fixed-it-01

Kvalita je samozřejmostí

A co dodat na závěr? Že potisk není to jediné, co vás zaručeně uchvátí. Je to i kvalita nabízených triček, široká škála barevných variant i velikostí. Zaručeně si vyberete přesně takové, které vám bude vždy sedět, a bude vám doslova na míru – ať velikostí nebo daným motivem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*