Testovali jsme nové mobilní telefony iPhone

Mobilní telefon je nedílnou součástí každého z nás. Telekomunikační prostředek, s pomocí něhož už dávno jenom nevoláme a nepíšeme krátké SMS zprávy. Nynější éra telefonů přináší mnohé navíc v podobě internetu, přístupu k emailům, sociálním sítím a k ostatním sférám.

My jsme si pro dnešní test vybrali krále v této oblasti, kterým není nikdo jiný, než výrobek iPhone 6. Produkt, jehož název napadne pravděpodobně každého ve spojení s chytrými telefony na té nejvyšší úrovni.

iPhony jsou produkovány v několika modelových řadách. Do nedávné doby to byl iPhone 5S, jemuž byla věnována značná pozornost, dnes je jeho nástupce iPhone 6 a iPhone 6 Plus, na jejichž přednosti se podíváme pod drobnohledem.

S čím vás překvapí iPhone 6?

Na první pohled a omak lze hovořit o výsostné eleganci, propracovanosti a velice tenkém a lehkém těle. To je bezpochyby příjemné na dotek a přináší i snadné ovládání jednou rukou. V závislosti na konkrétním typu máte možnost volby ze dvou velikostí.

· iPhone 6 s úhlopříčkou 4,7“

· iPhone 6 Plus s úhlopříčkou 5,5“

Hliník ve spojení se sklem a retina displejem nabízí vysokou kvalitu zpracování a zobrazovacích úhlů. Zaměříte-li na tyto moderní iPhony, určitě vaší pozornosti neunikne čip s novější architekturou, pohybový koprocesor, luxusní fotoaparát a rychlé bezdrátové připojení.

Důvody, proč koupit právě iPhone 6

V první řadě je to funkce Reachability, umožňující dvojím kliknutím na tlačítko Touch ID vyvolání notifikační lišty. Přínosná je určitě nadstandardní optimalizace všemožných aplikací pro zobrazení na šířku, stejně jako používání samotného iPhone 6.

Nadšeni budete z velkého množství gest, s nimiž bude ovládání tohoto mobilního zařízení velice snadnou záležitostí. Platby pomocí Apple Bay nebo možnost volat s pomocí Wifi tvoří pomyslnou třešničku na dortu.

Kde si pořídit iPhone 6?

Chcete-li si na vlastní kůži vyzkoušet výše uvedené přednosti chytrého telefonu s operačním systémem iOS 8, potom navštivte zkušeného prodejce elektroniky, jímž je společnost Datart.cz. Právě tam si vyberete z několika modelů iPhone toho, jež bude vyhovovat zrovna vašim potřebám a požadavkům.

Vzhledem k tomu, že jde o relativně nákladné zařízení, je vhodné spoléhat jen na prověřené prodejce, mezi něž tato firma dozajista patří. Pracovníci vám poskytnou dostatek informací k tomu, aby byl váš nákup spojen s dobrou volbou a celkovou spokojeností.

Vyměňte svůj starý mobilní telefon za daleko novější a propracovanější model, jímž se stane iPhone 5S nebo iPhone 6. Využijte všech fyzických a softwarových možností, které vám usnadní každodenní pracovní povinnosti a znatelným způsobem rozšíří nejrůznější druhy zábavy.

Když iPhone 6, tak jedině na Datart.cz, kde vás neminou ani znamenité ceny.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*