E-cigareta jako luxusní módní doplněk

Gentlemani s dýmkou, dámy se špičkou a mladí muži s cigaretou na rtu, kouření bylo odedávna nejen zálibou, ale i módním doplňkem. Tento trend se přenesl i do současnosti, avšak v novém kabátu. O revoluci se postaraly především elektronické cigarety, které jsou luxusními doplňky a kuřáci si je vybírají i podle vytříbeného vzhledu. Ten je často natolik luxusní, že dokáže zaujmout za každé situace.

Kouření klasických cigaret je ve světě i u nás stále více vytlačováno z veřejných prostor. Je to pochopitelné, neboť kouř obtěžuje nekuřáky a pasivní kouření ve větším množství může být stejně nebezpečné jako pro kuřáky samotné. Proto většina kuřáků ráda vítá novinku, kterou je elektronická cigareta. Má řadu předností a výhod, pro které je elektronická cigareta stále populárnější. Na trhu je již několik značek, mezi kterými si můžete vybírat. Velmi vyhledávanou značkou jsou e-cigarety Joyetech, které přináší řadu typů jako je například e-cigareta Joyetech eCom-C. Snoubí v sobě styl a moderní design a kuřáci, kteří se chtějí zbavit svého zlozvyku, tak mají možnost odnaučovat se kouření pozvolna, aniž by se museli hned zbavovat rozkoše, kterou jim poskytovala doposud klasická hořící cigareta.

elektronicka-cigareta-joyetech-ecom-c-1300mah-modra-1ks

Mohou si tak i nadále dopřávat pocitu uklidnění i jakési elegance. Hlavní je, že ve společnosti nebudou nikoho obtěžovat nepříjemným kouřem a zápachem. V neposlední řadě je kouření cigarety Joytech daleko šetrnější ke zdraví kouřícího. Náplně do elektronické cigarety obsahují vesměs prvotřídní suroviny, takže kuřák nevdechuje žádný škodlivý karcinogenní dehet, ale aromatizovanou páru.

ecomc_09

Elektronické cigarety eCom-C se vyznačují velice malým rozměrem, velkým množstvím barevného provedení, kvalitním zpracováním a propracovaným moderním a luxusním designem (red dot award winner 2014).

Obecně lze o elektronických cigaretách říci, že jejich kouření je daleko méně škodlivé, než kouření klasických cigaret. Příjemné jsou i pro okolí kuřáka, neboť nehrozí pasivní kouření. Kuřák nevdechuje z elektronické cigarety kouř obsahující dehet, ale zároveň není ochuzen o svůj oblíbený nikotin, který je v aromatizované páře obsažen. Elektronická cigareta vám šetří peněženku, neboť výdaje na ni jsou mnohem nižší, než za klasické cigarety. Bez významu není ani estetický účinek, jelikož kouřením elektronické cigarety nežloutnou prsty na ruce ani zuby a nezapáchá vám ošacení, ani doma záclony. Luxusní elektronické cigarety je možné nakoupit v obchodě mojeelektronickacigareta.cz.

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*