Dejte šanci závěsům. Z módy rozhodně nevyšly!

Máte za to, že jsou závěsy „out“ a zcela je nahradily praktické a moderní žaluzie? Chyba lávky. Žaluzie sice nejsou špatnou volbou a moderně pojatému interiéru sluší, nicméně perfektního výsledku lze dosáhnout také pomocí závěsů.

Závěsy jsou v posledních letech trochu podceňovány, ale i ony dokáží změnit interiér k nepoznání. Chcete-li místnost zateplit, perfektně zatemnit a zároveň opticky zmenšit, sáhněte po těžších textiliích. Opačného efektu dosáhnete díky poloprůhledných a lehoučkých textilií, které zastanou funkci záclony i závěsu. Tyto typy textilií přefiltrovávají světlo, lámou ho do polotónů, změkčují ho a vytváří příjemné prostředí. Zajistí vám útulný domov a tolik potřebné soukromí. A to není zdaleka vše – záclony slouží i jako tlumič ozvěny a ovlivňují celkovou akustiku.

zavesy-3

Na druhou stranu připouštíme, že ne vždy jsou záclony vhodné. Pokud v domácnosti žijí lidé s alergiemi, je lepší se jich vzdát, případně sáhnout po materiálech se speciální povrchovou úpravou, která eliminuje zadržování alergenů.

Rozhodnete-li se pro závěsy, obraťte se na někoho, kdo vám nabídne bohatý výběr materiálů a ušije pro vás řešení na míru. Za zmínku stojí společnost ARCO Interier, která pro vás vyrobí závěsy i z vlastního dodaného materiálu. Specialitou jsou závěsy látkové, dekorační a zatemňovací. A aby ladily s ostatními bytovými textiliemi, nezapomeňte si pořídit také doplňky v podobě polštářů, přehozů a čalounění.

Na své si přijdou nároční zákazníci i ti, kteří touží po levnější variantě a nevyžadují konkrétní značku či luxusní materiály. Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by měl váš interiér vypadat, nechte si poradit od profesionálních designérů. Po telefonické konzultaci vám předvybrané textilie předvedou přímo u vás doma! V nabídce je více jak 7 500 dekorů bytového textilu, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Více na www.arcointerier.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*