Sháníte finanční injekci na rozjezd podnikání?

Rozhodli jste se, že dáte vale každodenní rutině ve stávajícím zaměstnání a pustíte se do podnikání? Směle do toho! Ale co když vás brzdí nedostatek finančních prostředků, které by vám umožnily rychlejší rozjezd? Řemeslník se neobejde bez kvalitního nářadí a dodávky, finanční poradce zase bez stylově zařízené kanceláře. Banky jsou bohužel k začínajícím živnostníkům poměrně přísné a jedinou možností bývá menší kontokorent. Naštěstí existuje schůdná alternativa v podobě nebankovní půjčky pro živnostníky. Proč by vás měla zajímat?

Základní parametry půjčky pro živnostníky

Nebankovní půjčka pro živnostníky ve výši od 5 000 Kč do 150 000 Kč je určena pro všechny osoby starší 21 let, které doloží pravidelný příjem. Pokud potvrzením o příjmu nedisponujete, zažádejte o půjčku se svým partnerem.

Pozor, daná nebankovní společnost poskytuje i větší částky, a to od 150 tis. Podmínkou je ručení nemovitým majetkem s odpovídající hodnotou.

Peníze můžete mít i do několika minut

Vyřízení žádosti je snadné a rychlé. Spokojíte-li se s penězi do 24 hodin od podpisu smlouvy, odešlete žádost na webu www.pujcka-pro-zivnostniky.cz. Obratem se vám ozve operátor, který s vámi probere detaily. Veškeré dokumenty obdržíte až do domu prostřednictvím kurýra.

Nabízí se však i výrazně rychlejší možnost – vyřízení půjčky přímo na pobočce v Praze. Celá záležitost netrvá déle než pár minut a odnesete si s sebou peníze v hotovosti.

Jde to i se záznamem v registru

Zmíněná nebankovní půjčka nabízí výhody, kterých se vám v nebankovním segmentu nedostane. Šanci mají i žadatelé, kteří se z nějakého důvodu dostali do registru dlužníků a nemají na klasický úvěr nárok. Zároveň se nemusíte obávat poplatků předem nebo sankcí za předčasné splacení.

Shrnuto a podtrženo, díky půjčce pro živnostníky nastartujete své podnikání a nebudete riskovat nesolidní jednání ze strany věřitele. Jde o naprosto transparentní nabídku, která se neodmítá!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*