Romantická večeře ve dvou aneb kde rezervovat místo v restauraci

Výročí svatby se neodkladně blíží a vy přemýšlíte, jak překvapit svou drahou polovičku? Ačkoliv by měl s návrhem na romantickou večeři přicházet muž, nenechejte nic náhodě a raději rezervujte místo v restauraci sama. Pánové jsou časově zaneprázdnění a občas se stane, že i na důležité datum zapomenou. Moderní portál RESTU.cz se při vyhledávání vhodné restaurace stane vaší pravou rukou. Český startup, který disponuje databází s 20 737 restauracemi po celé České republice, spojuje restaurace s potenciálními hosty. V následujících řádcích vám představíme, jak online rezervace funguje.

Nezáleží na tom, v jakém koutu republiky se nacházíte, neboť RESTU.cz je celorepublikový rezervační systém. Kliknete-li na hlavní metropoli, zobrazí se vám pouze restaurace v Praze. V horní části stránky můžete využít také vyhledávací formulář, do kterého zadáte požadované město, konkrétní restauraci či typ restaurace. Tím výhody RESTU rozhodně ještě nekončí.

Vyzkoušejte něco nového, například mexickou kuchyni

Chodit permanentně do stejné restaurace je jakýsi stereotyp, který by bylo dobré změnit. Pakliže jste ochutnala italskou, španělskou, řeckou i indickou kuchyni, a ráda byste chuťovým buňkám dopřála něco nového, můžete vyrazit za mexickým jídlem. Do vyhledávacího políčka stačí zadat klíčové slovo „mexické restaurace Praha“, na jehož základě se vám zobrazí podniky nabízející lahodné mexické pokrmy. Při vyhledávání se nemusíte orientovat pouze na Prahu.

Jakmile se vám některá z nabízených restaurací zalíbí, kliknete na tlačítko pro rezervaci stolu. Následně zvolíte datum, čas a počet osob. Dokonce můžete zvolit, zda chcete kuřácký či nekuřácký stůl. Po odeslání rezervace obdržíte e-mail s potvrzením.

Ať už se chcete vydat do restaurace v Praze, Plzni, Brně či jiném městě, s rezervací vám pomůže revoluční portál RESTU.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*