Co je pro vás v těhotenství nejlepší?

O tom bylo napsáno už mnoho knih a ještě více článků na internetu. Platí, že je to vlastně pro každou nastávající maminku trochu jiné, ale zároveň jsou věci, které určitě platí pro všechny. V dnešní době ovšem nemůžete věřit všemu, co se kde píše, protože na internetu si může každý napsat doslova, co chce.

Po přečtení nepravdivých informací byste se mohla zbytečně plašit a to obzvlášť v těhotenství není dobré. Z toho důvodu je lepší vsadit na nějaký osvědčený magazín pro nastávající maminky, kde to žije. Hledejte informace na webech, kde pravidelně přibývají články a do diskuze někdo nepřispěl naposledy před rokem a půl.

Magazín pro nastávající maminky, kde to žije

Jedním z pravidelně aktualizovaných magazínů, kde se sdružují nastávající maminky, je TěhotenstvíOnline.cz. Poskytuje detailní informace o těhotenství týden po týdnu. Konečně se spolehlivě dozvíte, co se kdy s vaším tělem děje, co pomáhá proti některým negativním příznakům, co kdy jíst, co používat za kosmetiku a co naopak není doporučováno. Na webu dokonce najdete videa, ve kterých je vidět, jak se miminko postupně vyvíjí, co už umí a které orgány už mu fungují. Například v 15. – 20. týdnu už mozek vašeho děťátka dokáže rozpoznat vůně a chutě, dítě slyší tlukot vašeho srdce a váš hlas a může si cucat prst!

Magazín čas od času pořádá soutěže a doporučuje, kde levně pořídit vybavení pro těhotné. V rubrice Knihy o těhotenství a pro těhotné najdete další zdroje informací, pokud chcete znát opravdu každý detail. V záložce Těhotenská móda a oblečení zase objevíte tipy na to, kde sehnat něco na své stále se zvětšující tělo. Nechybí ani rubrika o cvičení v těhotenství a před porodem.

Prvním tématem, které většinou ženy začínají googlit, jsou příznaky těhotenství v prvních dnech. A pak přicházejí stále další a další otázky. Můžu si v těhotenství obarvit vlasy? Jíst lněná semínka? Existuje něco jako bezpečnostní pás pro těhotné? Co pomáhá na tvrdnutí břicha? Se všemi otázkami, na které budoucí maminky nenajdou odpověď přímo, se svěří v diskuzi a poradí si navzájem. Přidejte se i vy a zeptejte se na to, co vás zajímá. Hlavně se nenechte vodit za nos a nestresujte se kvůli nepodloženým informacím. Těhotenství by mělo probíhat hlavně v klidu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*