Push up a soft podprsenky

Ženy rády utrácí za spodní prádlo. A kde jinde se inspirovat a vybrat si nějaký nový komplet, než na internetu. Tak se pohodlně posaďte k PC a v klidu si prohlédněte naší nabídku luxusních Push up a soft podprsenek.

V dneší době internetu už řada lidí odmítá nákup spodního prádla v kamenných prodejnách a raději svou pozornost směřuje k eshopům. Je to naprosto pochopitelné, neboť z tepla domova si můžete otevřít řadu různých internetových obchodů a probrat se jejich nabídkami. Jenže pouze jediný z nich je přehledný a nabízí velké množství podprsenek v různých velikostech, barvách a tvarech. Znáte jej? Neváhejte a navštivte www.dianka.cz.

pi41-13619-13619_-1_-1_72763pi41-20069-damska-podprsenka-428-selma-black-white_-1_-1_217985pi41-20068-damska-podprsenka-428-selma-white_-1_-1_179035

Jak vybrat velikost podprsenky

Každý si myslí, že nevýhodou nákupu na internetu je nemožnost si danou věc vyzkoušet, čímž riskujete to, že při nesprávně zvolené velikosti musíte zboží zase zabalit a vyreklamovat. Možná byste od toho všeho mohli být ušetřeni, kdybyste veděli, jak správně vybrat velikost podprsenky.

Pokud budete hledat správnou velikost, myslete na to, že měření se provádí při oblečené podprsence a krejčovským metrem se změřte nejprve přes prsa, konkrétně bradavky, kdy metr musí být ve stejné rovině vpředu i na zádech a potom pod prsy – měří se ve výdechu. Rozdílem naměřených hodnot dostanete velikost košíčků.

Barva podprsenky podle oblečení

Podprsenku, konkrétně její barvu, byste měli volit i podle toho, s jakým oblečením vyrazíte ven.Tělová a bílá podprsenka se hodí pod bílé topy, světlé a barvené triko. Černá podprsenka se zase hodí pod tmavé oblečení. Krajkové podprsenky jsou ideální pod blůzky a odstín volte podle barvy oblečení.

Kdy použít soft a push up podprsenku

Máte malá prsa a rádi byste, aby vám vynikla ve skvělém topu? Nezoufejte a sáhněte po podprsence push up, která vaše poprsí zvedne a opticky je zvětší, čímž dostanete zcela dokonalý dekolt, jenž ohromí nejednoho muže. Pokud vám pán bůh nadělil plnější poprsí, jsou pro vás vhodné soft podprsenky, které je zpevní a přidají potřebnou podporu. Oba typy najdete v e-shopu  www.krasnepradlo.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*