Možnosti zvětšení penisu: Cesta k lepšímu sexu?

By: Elvert Barnes

Člověk na sobě vždy hledá nedostatky, a existuje veliké procento mužů, kteří jsou nespokojeni s velikostí svého penisu. Tato nespokojenost, je dána představou, že čím větší penis, tím lepší uspokojení ženy. Avšak toto pravidlo není prokazatelně platné a 66% žen tvrdí, že na velikosti penisu nezáleží.

Pokud chcete i přesto dosáhnout zvětšení penisu, existuje několik možností, avšak jejich účinky nebyly nikdy zcela věrohodně dokázány.


Chirurgický zákrok

By: Official U.S. Navy Page

Tento asi nejradikálnější zákrok se vůbec nedoporučuje a jeho výsledek by Vás mohl nakonec i mrzet. Provádí se totiž naříznutím vazu penisu ke stydké kosti, čímž se dosáhne prodloužení penisu o 2-3 centimetry. Za následek to ovšem má ten fakt, že při ztopoření nebude penis ve svislé poloze, ale pouze ve vodorovné. Objevuje se zde i možnost narušení nervů, což má za následek snížení prožitku ze sexu.

Prodlužovače
Toto zařízení vytahuje penis do délky i do šířky, popřípadě napomáhá ke srovnání zakřiveného penisu. Celkový mechanismus funguje bez vedlejších účinků a jedná se o jednu z metod, jak ovlivnit podobu svého penisu, kterou schvalují i lékaři. Tento produkt si jednoduše upevníte pod žaludem, a délku natahování si sami nastavíte.


Prášky na zvětšení penisu

Při výběru prášků, které by mohly ovlivňovat velikost Vašeho penisu buďte velmi opatrní. Pečlivě si čtěte informace o léku a také názory uživatelů. Na trhu se objevuje veliká spousta léků, které se jako prospěšné jen tváří, a v podstatě se jedná jen o prostředek jak vytáhnout peníze z vaší peněženky.

Vakuové pumpičky
Vakuové pumpičky fungují na principu vytvoření podtlaku v penisu, ve kterém se nahromadí krev v nadměrném množství v podkožním vazivu. To vede ke zvětšení penisu, které však trvá přibližně jen jednu hodinu. Používání této metody je nebezpečné v podobě potrhání žilek na pokožce penisu, které je viditelné a nepůsobí hezkým dojmem. Časté používání pumpičky může vést také k poruchám erekce a dalším poškozením penisu. Proto se jedná o prostředek, který se nedoporučuje.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*