Půjčovna dodávek v Ostravě i v Praze – to je Van2Go.cz

Klasickou dodávku, ale též užitkový vůz se speciální nástavbou – obojí si teď lze snadno v Praze i v Ostravě půjčit bez hotovostní kauce.

Dodávka se hodí pro soukromé použití i pro podnikání

Proto, abyste využili její výhody, ji však díky autopůjčovně Van2Go.cz nemusíte vlastnit. Půjčování je za dobré ceny, ale především velice snadné. Což je první předpoklad k tomu, abychom se byli touto cestou ochotni vydat. Van2Go.cz provozuje službu půjčování dodávek přesně tak, jak ji potřebujeme a oceňujeme: půjčovna dodávek v Ostravě i v Praze je online a bezkontaktní.

Van2Go.cz – dodávka na hodinu i na měsíc

Služba funguje v režimu 24/7. Nemusíte však shánět nikoho, kdo vám předá klíče. V jakoukoliv denní či noční hodinu najdete svoji objednanou dodávku na smluveném místě. Stačí si ji před tím zarezervovat. Stejně tak snadno lze v jakoukoliv denní či noční hodinu vůz vrátit.

Půjčujete si dodávku na déle, třeba před delším výjezdem či dovolenou? Své auto máte možnost nechat zcela zdarma zaparkované ve Van2Go.cz.

Ať již si půjčujete dodávku v Praze nebo v Ostravě, je vám k dispozici krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidla. Půjčovna půjčuje již od jedné hodiny. Takže si klidně odvezete skříň, kterou stěhujete, a auto obratem vrátíte, abyste platili co nejméně. Nebo si naopak půjčíte dodávku třeba při odjezdu na dovolenou, pokud potřebujete převážet například rozsáhlejší sportovní výbavu. Firma nabízí dodávky různých velikostí, takže vždy najdete tu, která vám bude vyhovovat.

Ceny půjčovny jsou velice přívětivé

Dodávku si lze půjčit již od 890 Kč/den. Zákazníci oceňují, že není vyžadována žádná hotovostní kauce. Dodávky jsou pojištěné, s dálniční známkou a ve výborném technickém stavu. Automobil si je možné nechat přistavit na smluvené místo, nebo si jej vyzvednou na pobočce firmy v Ostravě. Pokud máte zájem o pronájem dodávek v Praze, tak na Praze 4, Praze 6 a Praze 9.

Pro řízení dodávky nepotřebujete nic speciálního. Pokud jde o řidičské oprávnění, vystačíte si s klasickým řidičákem B.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*