Prodloužení vlasů clip in metodou

6Každá žena pečující o svou vizáž touží po dlouhých a hustých vlasech. Nicméně, prodloužení vlasů v kadeřnických salónech je poměrně nákladnou záležitostí. Levnější alternativou jsou clip in vlasy, jež můžete používat denně. Večer vlasy odložíte, ráno je opět připnete a vyrazíte do ulic s hustou hřívou. Pakliže si chcete ničím nezajímavé přirozené vlasy ozvláštnit, nabízí se vám také clip in vlasy v odvážných barvách.

Současný trh nabízí širokou paletu barevných odstínů a délek. Pro přirozené prodloužení vlasů by měla barva clip in vlasů korespondovat s barvou vašich vlasů.6-foto1

Jak clip in vlasy vypadají a z čeho se vyrábí?

Clip in vlasy představují levnější metodu prodloužení vlasů. A právě přijatelná pořizovací cena je hlavní důvod, proč se spousta žen k této variantě přiklání. Nemusíte se obávat poškození vašich přirozených pramenů, neboť připínání speciálními sponkami je naprosto šetrné. Clip in vlasy můžete kdykoliv sundat a opět nasadit. Jeden den můžete do práce vyrazit s krátkými vlasy, druhý den zase za přáteli s dlouhými. Doporučujeme investovat do clip in pramenů, které jsou vyrobené ze stoprocentních lidských vlasů.

Kde koupit 100% lidské clip in vlasy?

Pakliže hledáte internetový obchod, který nabízí kvalitní clip in vlasy levně, dovolujeme si vám představit TvojeVlasy.cz. Online prodejna se specializuje na clip in vlasy vyrobené ze stoprocentních lidských vlasů. Vybrat si můžete z pestré škály délek (38 cm, 51 cm, 61 cm a 66 cm) a odstínů černé, hnědé a blond.

Existuje spousta pádných argumentů, proč nakupovat zrovna v tomto e-shopu. Pokud zaplatíte objednávku předem na bankovní účet, nezaplatíte ani korunu na poštovném. Internetový obchod si váží svých zákaznic, a proto ke každé objednávce zasílá i dárek jako pozornost. V neposlední řadě můžete využít desetiprocentní slevy na nákup, stačí se stát fanouškem facebookové stránky obchodu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*