Proč nemít krásné bílé zuby?

Mnohdy závidíme populárním zpěvákům, nebo v cestopisných filmech zejména afričanům, jejich úžasný bílý chrup. Přitom můžete mít i sami krásné bílé zuby, pokud se vedle správné ústní hygieny rozhodnete navštívit odborníky.

Zubní klinika v Brně, vedená zkušeným stomatologem MUDr. Petrem Loudou se zaměřuje kromě běžného ošetřování a léčby paradentózy také na obor, který je všeobecně znám jako estetická stomatologie. Tato zubní klinika má své ordinace na špičkové úrovni také v Moravských Budějovicích a Třebíči. Mezi běžné zákroky estetické stomatologie patří kromě jiných také zubní implantáty. Zubní implantát je v podstatě malý titanový šroubek, který se umísťuje do čelisti na místo, kde chybí kořen a původní zub.

Bez názvu2

Tyto zubní náhrady brno jsou ověřeny dlouholetou praxí, která potvrdila, že titan lidský organismus bez problémů přijímá a snáší. Když se dané místo s implantátem zahojí, působí jako umělý kořen, na který se pak upevňuje zubní korunka nebo zubní můstek, případně i celková protéza. Zavádění zubního implantátu se provádí při lokální anestezii a samotný zákrok netrvá déle než 20 minut. Jedná se o bezbolestnou operaci, která nemá žádné omezení, ani věkové. Výhodou zubních implantátů je, že se nemusí brousit okolní zuby, které bývají mnohdy zdravé. Další předností je jejich stabilita, neboť například snímatelné zubní náhrady a protézy lépe drží na implantátech, než na původních zubech, které se časem mohou začít viklat.

TIP: Dokonalý úsměv vám vykouzlí zubní fazety od Dentalabs

zubař

V ČR působí 492 zubních lékařů a 172 klinik, kteří provádějí zákrok spojený se zubním implantátem. Z toho jen 68 stomatologů a 38 klinik zveřejňují ceny zákroku. V přehledu si tak můžete vybrat od nejlevnějších až po nejdražší ceny. Pro příklad lze uvést známou stomatologickou kliniku MUDr. Šmuclera, která si účtuje ceny od 9 do 20 tisíc Kč, Asklepion-Klinika a institut estetické medicíny 9 tis.Kč, nebo Moravia dental center 19 tis.Kč.

Pod názvem zubař Brno najdete na internetu adresu zubní ordinace Louda v Brně, která si za implantáty účtuje ceny začínající na 12 tis. Kč. V rámci estetické stomatologie provádí také bělení zubů. Cena bělení zubů laserovou metodou se pohybuje od 4 tis. Kč a tuto službu mohou využít i pacienti jiných zubních lékařů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*